YUSUF RAFAEL | Konkordato Takip Konkordato ilanı

YUSUF RAFAEL | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: YUSUF RAFAEL

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2020/702

Duyuru METNİ

T.C. İSTANBUL 2. ASLİYE TİCARET BAŞKANLIĞINDAN

Esas NO : 2020/702

Davacılar, HANRİ LEVİ, YUSUF RAFAEL, KASTAMONU MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile (Beyoğlu Vergi Dairesi, Vergi No: 5270461395, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü Sicil No: 632458) tarafından açılan konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davasının yapılan açık yargılaması sırasında verilen Ara kararı gereğince:

Davacılar hakkında İİK. 288. maddesi yollamasıyla İİK. 287. maddesi gereğince 04/12/2020 günü saat:10:01 itibariyle üç (3) ay geçici mühlet kararı verildiği, geçici konkordato komiserleri olarak Bekir Sevimli, Ali Fatih Uysal, Prof.Dr. Müjgan Tunç Yücel’in görevlendirildiği, itiraz eden alacaklıların İİK’nun 288. maddeleri gereğince ilandan itibaren 7 günlük garanti süre içinde dilekçeyle mahkememize müracaat ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir Durum bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürerek konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususu ilanen tebliğ olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/710471/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-gecici-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi


YUSUF RAFAEL | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1656 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*