Yunanistan’da Bütün sosyal mekanlar kapatılıyor haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Yunanistan’da Bütün sosyal mekanlar kapatılıyor haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Yunanistan, artan vakaları engelleyebilmek için ülkeyi iki Önlem bölgesine ayırıyor.

Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis tarafından duyurulan yeni Önlem paketine göre, az vakaların görüldüğü bölgede hem iç mekanlarda, hem de dışarıda maske takılacak. Gece 12’den sabah 5′ kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Hem kamuda, hem de Hususi sektörde %50 oranında evden çalışma zorunluluğu olacak. Üniversitelerde uzaktan (online) eğitim yapılacak. Kalabalık toplantılar yasak olacak. Sosyal Ara ve kişisel hijyen koşullarına dikkat edilecek.

ATİNA’DAKİ İŞLETMELERİN ÇOĞU KAPANACAK

Başşehir Atina ve Şimal Yunanistan’ın da Dahil olduğu Olay sayısının yüksek olduğu bölgelerde ise Bütün cafe, bar ve lokantalar paket servis ve eve servis dışında kapanacak. Sinema, müze ve kapalı spor salonları hizmet vermeyecek.

Bütün önlemler 3 Kasım salı sabah 6’dan itibaren bir ay boyunca geçerli olacak.

Endüstriyel üretim, perakende satış ve okulların işleyişleri ise normal olarak devam edecek. Otel, kuaför salonları gibi işletmeler de hizmet vermeye devam edecek.

Fransa’da sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak

 

AB ülkelerinde korona aşısı nüfusa göre dağıtılacak

 

İtalya’da Bilim Teknik Kurulu acil toplantıya çağrıldı

 

ABD’de Kovid nedeniyle ölenlerin sayısı 235 bini aştı

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*