Yükselen piyasalar Powell liderliğindeki Rupi altına düştü

Endonezya rupisi, para birimlerinde düşüşe yol açtı

Tokyo’daki Mizuho Bank’tan Masakatsu Fukaya, Post-Fed para birimlerinin daha Oldukça baskıyla karşı karşıya kalacağından daha azca güvercin bulunduğunu söylemiş oldu. Sadece, nispeten sıhhatli ekonomilerin ve daha yüksek getirilerin yatırımcıları Yeniden çekebileceğini söylemiş oldu. “Fed’in daha azca güvercin retoriği, gelişmekte olan ülkelerin varlıkları için tamamen Menfi olmayan ABD ekonomisinin gücünden meydana gelmektedir.” . Endonezya tahvilleri ve para birimleri düşerken, Tayland bahtı ülkenin mal varlığından çıkan çıkışlarla 3 haftanın en düşük seviyesine düştü.

Malezya ringgiti, 3 ayın en büyük düşüşünü kaydetti. Filipinli Pesolar azalırken, Tayvan doları 3 haftadan daha Oldukça bir sürede en düşük seviyeye geriledi.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*