Yeni doğan köpek yavrusunun tüyleri herkesi şaşırtıyor. Dokunmak için birbirlerini eziyorlar

Bugünün Mühim haberleri konusunda Yeni doğan köpek yavrusunun tüyleri herkesi şaşırtıyor. Dokunmak için birbirlerini eziyorlar başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

İtalya’nın Sardunya Adası’ndaki bir çiftlikte Nihayet derece ilginç bir Olay meydana geldi. 8 yavru dünyaya getiren bir köpeğin yavrularından biri anne rahminde meydana gelen Ender bir pigment olayı nedeniyle yeşil olarak doğdu.

Zenpara’de yer alan habere göre, İtalya’nın Sardunya Adası’nda yaşayan çiftçi Cristian Mallocci’nin çiftliğinde  hamile bir köpek 8 sağlıklı yavru dünyaya getirdi ancak yavrulardan biri anne rahminde meydana gelen Ender bir pigment olayı nedeniyle yeşil olarak doğdu.

5gmcow2m1kcg24q8bd-4dw.jpg

7 KARDEŞ İÇİNDE EN ÖZELİ

‘Fıstık’ adı verilen köpeğin Sağlık durumu, Ak tüylü 7 kardeşiyle birlikte Çok iyi. Köpeklerin sahibi Cristian Mallocci, Başka 7 yavruyu sahiplendireceklerini ancak Fıstık ismini verdikleri yavruyu kendilerinin sahiplendiğini açıkladı.

yo8vdbf4gkirnzsm-5mwta.jpg

KÖPEKLER Neden YEŞİL DOĞAR?

Yeşil tüylü köpek yavruları inanılmaz derecede Ender görülen bir durumdur. Renklendirme, köpeklerin plasentasında bulunan Biliverdin adlı bir safra pigmentinden gelir.Yavru doğarken Biliverdin yerinden çıkar ve anne rahmindeki yavruları çevreleyen amniyotik sıvıyla karışır. Sıvı ile karıştığı için biliverdin seviyeleri alışılmadık derecede yüksekse, yavru köpeğin tüylerini lekeleyebilir.

petgj-cuvk6byqks7hix2w.jpg

Bu fenomenle ilgili bilinen herhangi bir Sağlık riski yoktur ve renk genellikle doğumdan sonraki haftalar içinde kendi kendine düzelir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1455 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*