Yasağa geri sayım: Balıkçılar ağlarını toplamaya başladı haberiBugünün Önemli haberleri mevzusunda Yasağa geri sayım: Balıkçılar ağlarını toplamaya başladı haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

1 Eylül’de av yasağının sona ermesinin peşinden “vira bismillah” diyerek Karadeniz’e oluşturulan balıkçılar, pandemi ve avlanmanın kısıtlı olması sebebiyle sezondan istedikleri verimi sağlayamadı.

Ortalama 7 aylık sürenin peşinden bu kez de Ati sezonun hazırlıklarına süregelen balıkçılar, gırgır ve büyük teknelerde bulunan ağlarını limanlara indirerek tadilatını gerçekleştiriyor.

Doğu Karadeniz Su Ürünleri Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Ahmet Mutlu, artık yeni sürem için hazırlıkların başladığını söylemiş oldu.

Avlanma esnasında ağlarda hasarların oluşabildiğini, bunların da av yasağı öncesinde giderilebildiğini özetleyen Mutlu, “Avcılık mevsimi balıkçılarımız açısından artık bitti diyebiliriz. Bu sürem bazı bölgelerde avcılık Zaman Zaman da olsa iyi gerçekleştirildi Lakin beklenen şeklinde olmadı. Umarız önümüzdeki Yıl daha iyi olacaktır.” dedi.

Mutlu, minik teknelerin av yasağından etkilenmediğini de sözlerine ekledi.

Aşı olmak orucu bozar mı? Diyanet deklare etti!

Karadeniz’de sular ısınıyor

 


Zenpara Para ve Finans mevzusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer edinen bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*