Yakınlaştırıcılar 9/11 hakkında ne düşünüyor?

Yakınlaştırıcılar terimini duydunuz mu? Z kuşağının kendi kendine söylediği şey bu. Bin Yıl terimini kullanmaya karşı koyduğumu hatırlıyorum bu sebeple bunun saçma bir halde kendi kendini yüceltdiğini düşündüm. Lakin şimdi monikerin Millennial düşünceyle muhteşem bir halde hizalandığını görüyorum.

Oğlumun ilk Kez kendisini bir zoomer olarak gördüğünü duyduğumda, “Ne? Zoomer? Bu nedir? ”

“ Boomer. Anladın mı? ”

“ Lakin bombalardan nefret ediyorsun. Onları haklarından yoksun etmek istiyorsun. ”

Not: Bu bir abartı değil. İnternette, yakında ölecek olursanız, geleceği korumak için Oy kullanmayacağınız, Oy kullanmamalısınız. Pek Oldukça genç, Yaşam boyu geç Oy kullanmanın ABD'nin iklimi uzun süredir görmezden gelmesinin büyük bir sebebi bulunduğunu düşünüyor. Ben buraya bağlanmıyorum. Ben bağlantıyım. Her akşam Aş masamıza yaptığımız söyleşi, bağlantıdır.

Her her neyse, yakınlaştırma, bebek patlayanların Oldukça kendi kendine müdahil oldukları ve Z kuşağı onlardan sonrasında temizlik yapmak zorunda kaldıklarının bir referansı. Zoom'ların vatandaşlık görevini ne kadar ciddiye aldığından şüpheleniyorsanız, yeni ve parlak bir isim bile almadıklarını düşünün. Kendilerini Zaman bağlamında ve milletimizin yolunu çevirme yükümlülüğünü görüyorlar. Hakikaten.

Bu sabah oğullarım dipsiz genç oğlan kahvaltısı için yiyecek toplarken, büyük oğlum şu şekilde dedi: “Anne, söz mevzusu gün 9/11. Yalnız sana hatırlatmak isterim. İyi misin? ”

Ona söylemiyorum, hatırlatmama gerek yok. Her Yıl 9 / 11'de 9 / 11'de 19 senedir yazıyorum. Bunun yerine, “Ben iyiyim. Sorduğun için teşekkürler. 9/11 sizin için ne ifade ediyor? ”

“ Sanırım George Bush’un 9 / 11’le ilgisi olmayan ülkeleri çağırıp onları bombaladığını düşünüyorum. Blogunuz için mi? Her insana 9 / 11'in fena bulunduğunu düşünürlerse, kutup buz kapaklarının kaybolmasını bekleyin. ”

Minik oğlum bana Komedi Merkezinde Justin Bieber Kızartma'yı gösterdi. Görünüşe gore yaptığım, bu bağlantı için ödemek zorunda, Lakin buna değdi. Her şey mükemmel, Lakin Pete Davidson'un performansından etkilenmiştim. 9 / 11'de ölen babası itfaiyeci olan bir güldürmen.

Pete 9/11 Latife yapmış oldu ve Başka komedyenler Pete'in babasının ölmesi üstüne Latife yapmış oldu (evet, hakkaten) ve sana söz veriyorum, Oldukça Komik. Bana şok oldu, Lakin çocuklarıma değil. Sanırım, Niçin Holokost fıkraları yapabilirim Lakin benden 40 Islak büyük akrabalarım hiçbir Zaman bir Holokost esprisi yapmadılar.

9/11 Ati Dönem için Önemli olmadığında üzüleceğimi düşündüm. Lakin aslına bakarsak, bu kuşağın politik olarak bilincinde olduğu ve 9 / 11'i perspektife koyabilecekleri için mutluyum. Ve Pete Davidson için mutluyum. Babası onun ne kadar anlayışlı, elit ve keyifli bir delikanlı bulunduğunu bilmek Oldukça mutlu olurdu.

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 884 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*