White Lines dizisini beğendiyseniz çekildiği villada kalabilirsiniz

Bugünün Mühim haberleri konusunda White Lines dizisini beğendiyseniz çekildiği villada kalabilirsiniz başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Netflix, White Lines’ın çekildiği villayı Airbnb’de geceliği 9,124 TL’ye kiralayabilir ve bu villada kalabilirsiniz.

La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina tarafından hazırlanan White Lines dizisi Mayıs ayında Netflix’te yayınlanmaya başladı. Mynet’te yer alan habere göre, İspanya’nın bir adası olan Mayorka’nın Doğu kıyısındaki Cala d’Or’da çekilen Netflix dizisi White Lines’ın da mekanlarından biri olan nefis villayı Airbnb’den geceliği 1,100 £ (9,124 TL) kiralayabilirsiniz.

Dizideki karakterlerden Marcus’un evi olarak izlediğimiz bu muhteşem villayı Airbnb’de “Villa Can Pirata” olarak aratıp Bütün ayrıntıları görebilirsiniz.

10 kişinin rahatlıkla kalabileceği “Villa Can Pirata”nın dört banyosu var. İlanda; villada havuzun yanı sıra sahile direkt geçiş ve villaya Hususi bir iskele olduğu belirtilmekte. Bir büyük yatak odası, üç Konuk odası, Hususi teraslar, Aş salonu ve büyük sundurması olan villanın ayrıca muhteşem bir deniz manzarası var.

ELEŞTİRİLER Çok Müspet

Şimdiye kadar evde kalanlarda gelen yorumlar oldukça Müspet. Airbnb eleştirmeni Christopher evi İçten olarak nitelendirirken, bir başka Konuk Elisabeth evin Çok sevimli olduğunu yazmış.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 937 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*