Whatsapp’tan bomba gibi bir özellik daha. Mesajlaşırken bunu Çok seveceksiniz

Bugünün Mühim haberleri konusunda Whatsapp’tan bomba gibi bir özellik daha. Mesajlaşırken bunu Çok seveceksiniz başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, kullanıcıları için yeni bir özelliğini test ediyor. “Tatil Modu” adlı özellik, arşive eklenmiş bir sohbete mesaj geldiğinde, bu sohbetin yok sayılarak bildirim gönderilmemesini ve Anne sayfaya düşmemesini sağlıyor. Android’in beta sürümü için gelen bu özellik ise henüz iOS’ta kullanılamıyor.

Webtekno’da yer alan habere göre, Facebook’un sahip olduğu anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın Nihayet Android beta sürümü, “Tatil Modu” olarak isimlendirilen bir özellikle geldi.

DAHA Evvel BENZERİ GÖRÜLMÜŞTÜ

Tatil Modu, daha Evvel farklı bir şekilde karşımıza çıkmıştı ancak geçtiğimiz dönemlerde bahsedilen bu özellik, arşivlenmiş sohbetlerin yok sayılmasını sağlıyordu. Yani bir kullanıcı, bu özelliği kullanarak arşivlediği bir sohbetten bildirim almıyor, o mesajı hiç görmüyordu. Ancak bu özellik, bir süre beta sürümde göründükten sonra ortadan kalktı. Şimdiyse bu özellik, Tatil Modu olarak karşımıza çıktı.

İŞLEYİŞİ NASIL OLACAK?

Var koşullarda WhatsApp’taki arşivlenmiş sohbetlerinizden bir mesaj alırsanız, bu mesajın bildirimini görüyorsunuz. Ayrıca söz konusu mesaj, arşivlenmiş klasöründen de Anne klasöre geliyor. İşte Tatil Modu’yla böylesi bir Durum gerçekleşmeyecek. İlgili mesaj, arşivlenmiş klasöründen de çıkmayacak. 

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı özelliğin kullanıma ne Vakit sunulacağı bilinmiyor.

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*