Washington Post: ABD blöf yapmıyor, S-400’lere karşı Kuvvetli yaptırımlar yolda

daha sonra Rus yapımı S-400 hava savunma sistemlerine çevrildi ve ABD'nin Türkiye'ye gelmeye başladı. Amerikan yaptırımlarının Türkiye aleyhindeki kapsamının ne olacağı, hangi yaptırımların merak konusu olacağı konusunda bir adım atın. Washington Post’ta yayınlanan bir makaleye göre, S-400’ün tesliminden kısa bir süre sonra Kuvvetli yaptırımlar uygulanacaktır. & # 39; . Topluluğumuzun ilgili kısmı şöyle:

ABD Neredeyse blöf yapmıyor: “Türkiye ABD hükümeti yaklaşık iki yıldır Rusya'dan devasa bir Roket sistemi çekmesi konusunda uyardı. S-400’ün yaptırım uygulamasından alınması, Türkiye’nin NATO’daki rolünü kısıtlamaktan ziyade Türkiye’nin ekonomisini zorlaştıracak ve ABD-Türkiye ittifakını değiştirmek hafta bizim blöfümüzü gördü ve Rus teçhizatı Türkiye'ye ulaştı, Türkiye için bir sorun, Trump yönetimi blöfü yapmadı. 400 Roket savunma sistemi alımı sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye ile ilgili olarak uygulamaya karar vermedi.Trump'ın ekibine Rus savunma sanayii ile iş yapan herhangi bir ülkeyi cezalandırıcı bir yasayı uygulayıp uygulamama konusunda Alan okuyarak Erdoğan ABD’nin güvenilirliğine saldırıyor dünya çapında yaptırımlar politikası. Bir Sıra ABD yönetim yetkilisine, kabul edilen teslimatların daha Kuvvetli yaptırımlar hazırladıklarını doğrulamak için Türkiye’nin S-400’ünden kısa bir süre sonra uygulanacağını söyledi. Erdoğan daha Evvel yapılan herhangi bir uyarıyı söyleyemez. "

Rogen'in makalesinin devamı, Türkiye'nin ABD yapımı 35 F programının kaldırılması, en belirgin ihtimalden biri olan Senato Yabancı'nın açıklandığını belirtti. İlişkiler Komitesi kıdemli Demokrat Senatör Robert Menendez üyesi: “Kanun açık ve belirsizlikler bırakmıyor. Önceden ve Tekrar Tekrar uyardığımız gibi, Türkiye ekonomisi bu yaptırımları ve savunma sanayii üzerindeki etkisi yıkıcı olabilir. . "

TRUMP'UN TEHLİKELİ YABANCI POLİTİKASI '

Washington Post yetkililere şu mesajı verdi: en Çok iki hükümet Kongreden kaçınmak için Trump yönetim çabalarını onaylamayacağını ve Türkiye'nin ortak çalışma grubunun reddedilmesinin krizin üstesinden gelmek için ileri sürdüğünü söyledi. Rogan'ın Nihayet makalesinde şu yorumlar yapıldı:

"“ Türkiye, yalnızca Türkiye, NATO ve Rusya'yı bile ilgilendirmiyor Davranışları değiştirmek için ülkeler: Yetkililere göre Çin, İran’a petrol almaya devam ederek Amerikan’a karşı İran’a uygulanan yaptırımları ihlal ediyor. Amerikan yaptırım tehditlerine müdahalesiz olduğu için Çin'e yaptırım uygulamak zorunda kaldılar.

Yaptırımlar her derde deva değil. 39; ekibi, ABD’nin ekonomik gücünün, Başka ülkeleri söylediklerimizi yapmaya zorlayacak kadar Kuvvetli olduğuna inanıyor. t Aşırı yaptırım kullanımı bu durumu tersine çevirebilir. Yaptırımlar gerçekleştiğinde, insanlar ekonomik sıkıntıların bir kısmını hissedecekler. Bu belki de onların Türkiye'nin gelecekteki güvenliği ve refahı Moskova değil, Batı ile ilişkilerini gören liderlere ihtiyaç duyduklarının farkına varmalarına Muavin olacak Moskova değil. "

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1068 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*