Volkswagen ilk yarı Sene mali sonuçlarını açıkladı

Yılın ilk yarısında Alman otomotiv üreticisi Volkswagen Group, 2018'in ilk yarısında gelirini yüzde 4,9 oranında artırarak vergi öncesi karını yüzde 6,5 oranında artırarak 9,6 milyar Euro'ya çıkardı.

Volkswagen Grubu, Genel merkezi Audi, Bugatti, Seat, Skoda ve Porsche markalarını içeren Wolfsburg'daki merkezi ile yılın ilk yarısı için mali sonuçlarını açıkladı.

2019 yılının aynı döneminde, gelirini yüzde 4,9 oranında artırarak 125,2 milyar Euro'ya çıkardı. Volkswagen’in vergi öncesi karı yüzde 6,5 oranında artarak 9,6 milyar Euro’ya yükseldi.

Küresel otomotiv endüstrisindeki Güç koşullar nedeniyle Volkswagen'in Bütün birimlerindeki satışları yıllık% 2.8 düşüşle 5.4 milyon araca geriledi.

Spor otomobillerine olan talebin artması ve dizel skandalı için daha az kaynakların azaltılması şirketin bilançosunu Müspet yönde etkiledi. Seviye ", function () {
window.fbAsyncInit = function () {
fb.init ({
appId: & # 39; 1089607367826705 & # 39 ;,
xfbml: true,
sürüm: & # 39; v2.6 & # 39;
});
};

(işlev (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0];
if (d.getElementById (id)) {
dönüş;
}
js = d.createElement (ler);
js.id = id;
js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js";
fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);
} (Belge, & # 39; komut dosyası & # 39 ;, & # 39; facebook-jssdk & # 39;));
});

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1643 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*