Virüse aldırış etmeden halay çektiler

Bugünün Mühim haberleri konusunda Virüse aldırış etmeden halay çektiler başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın korona virüs vakalarının en Çok arttığı illerden biri olarak açıkladığı Bursa’da, yasak olmasına Karşın 2 ayrı gelin alma eğlencesinde onlarca Kişi davul-zurna eşliğinde halay çekti. Cep telefonu kamerasıyla kaydedilip, sosyal medyadan paylaşılan görüntüler üzerine harekete geçen polis, evlenen çiftlerden birini tespit edip ceza kesti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, çarşamba günü yaptığı açıklamasında Olay sayısında artış yaşanan illerden birinin de Bursa olduğunu bildirdi. Bakan Koca, tedbirlere uyulmasını istedi.

DHA’nın haberine göre kentteki 2 mahallede dün, salgın nedeniyle yasak olmasına Karşın gelin alma eğlencesi düzenlendi.

Yıldırım ilçesi Duaçınarı Mahallesi Vişne Caddesi ile Osmangazi ilçesi Emek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Başak Sokak’ta yapılan gelin alma eğlenceleri, cep telefonu kamerasıyla kaydedilip, görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Onlarca kişinin davul-zurna eşliğinde el ele tutuşarak, halay çektiği görüntüler, büyük tepki topladı. Maskesiz kalabalığın sosyal mesafeyi hiçe saydığını gözler önüne seren görüntüler üzerine polis ekipleri harekete geçti.

Osmangazi ilçesinde düzenlenen eğlencedeki gelin ve damadın kimlikleri tespit edildi. Polis, çifte 6 bin 300 lira para cezası uyguladı. Yıldırım ilçesindeki gelin ve damadın kimlik tespiti ise sürüyor.

bursada-2-ayri-gelin-alma-eglencesinde-koronavirus-unutuldu-4914-dhaphoto1.jpgbursada-2-ayri-gelin-alma-eglencesinde-koronavirus-unutuldu-4914-dhaphoto2.jpgbursada-2-ayri-gelin-alma-eglencesinde-koronavirus-unutuldu-4914-dhaphoto3.jpgbursada-2-ayri-gelin-alma-eglencesinde-koronavirus-unutuldu-4914-dhaphoto4.jpgbursada-2-ayri-gelin-alma-eglencesinde-koronavirus-unutuldu-4914-dhaphoto6.jpg

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*