YURT DIŞI UÇUŞLARI BAŞLADI

Bugünün Mühim haberleri konusunda YURT DIŞI UÇUŞLARI BAŞLADI başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

2 ay Evvel yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle durdurulan Vatan dışı uçuşları söz konusu gün yeniden başladı. 08.20’de gerçekleştirilen TK1523 İstanbul-Düseldorf ve TK 1980 İstanbul-Londra seferleriyle start aldı

Yeni normalleşme adımları kapsamında 1 Haziran’da başlayan iç hat uçuşlarının ardından İstanbul Havalimanı’nda Vatan dışı seferleri de belirli ülkeleri kapsayacak şekilde kademeli olarak yeniden açıldı. Türk Hava Yolları, Almanya, İngiltere ve Hollanda’ya İstanbul Havalimanı’ndan tarifeli seferler başlattı.

Yolcuların havalimanına girişte termal kameralarla Gövde ısıları Denetim edildi. Arama noktalarından Dış Hatlar Gidiş Terminaline gelen yolcular, burada sosyal mesafeye uyarak bekledi.

Ücretsiz Borsa Dataları Kampanyasına katılmak için tıklayın 

THY’nin Almanya’nın başkenti Berlin ile Düseldorf, Münih ve Frankfurt kentlerine, İngiltere’nin başkenti Londra’ya ve Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a İstanbul Havalimanı’ndan başlattığı tarifeli uçuşlar kapsamında ilk uçuş saat 08.20’de Düselfdorf şehrine yapıldı.

Karşılıklı uçuş gerçekleştirilen ülkelerin yetkili makamlarınca belirlenen şartları taşıyan yolcular, başlatılan tarifeli uçuşlarla seyahat gerçekleştirebiliyor.

İstanbul Havalimanı’ndan dış hatlarda söz konusu gün 08.20’de gerçekleştirilen TK1523 İstanbul-Düseldorf ve TK 1980 İstanbul-Londra seferlerinin ardından, 08.25’te TK-1951 İstanbul-Amsterdam, 08.30’da 1587 İstanbul-Frankfurt, 08.50’de TK 1721 İstanbul-Berlin uçuşları yapıldı.

AnadoluJet Sabiha Gökçen’den havalandı

Havalimanında yeniden başlayan ilk Vatan dışı uçuşu AnadoluJet’in tarifeli seferiyle saat 08.40’ta Londra’ya gerçekleşti. 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 740 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*