VARKAN EGE DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilanı

VARKAN EGE DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: VARKAN EGE DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 650459 / İSTANBUL

DOSYA Esas NO: 2019/6

Duyuru METNİ

ALACAKLILAR TOPLANTISI İPTAL İLÂNI

Varkan Gemi İnşa Endüstri Anonim Şirketi
Varkan Ege Denizcilik Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi

KONKORDATO KOMİSERLİĞİ’NDEN
(İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/6 E. Sayılı Dosyası)

Komiser Heyetimizce 1 Nisan 2020 Çarşamba günü rehinli alacaklılar ile saat 13:00’da (İİK md.308 h) ve Adi alacaklılar ile (İİK md.301) saat 13:30’da Levent Mah. Güllü Sk. No:2 Beşiktaş adresinde borçlunun konkordato projesini müzakere etmek üzere alacaklılar toplantısı yapılmasına karar verilmiştir ve toplantı ile ilgili ilan yapılmıştır.

TC Cumhurbaşkanlığı, TC İçişleri Bakanlığı ve TC Sağlık Bakanlığı’nın Yeni Tip Coronavirüs (COVID-19) salgınının yayılmasını önlemek amacıyla aldığı tedbirler çerçevesinde Varkan Gemi İnşaat Endüstri Anonim Şirketi ile Varkan Ege Denizcilik Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi’nin 1 Nisan 2020 Çarşamba günü yapılacağı ilan edilen alacaklılar toplantısının ileri bir tarihe ertelendiği ve yeni toplantı tarihinin bilahare ilan edileceği ilân ve ihtar olunur.

Konkordato KomiseriKonkordato KomiseriKonkordato Komiseri
Prof. Dr. Murat YavaşProf. Dr. Mert ErerMütteki Sezen
İcra-İflas Hukuku UzmanıMuhasebe UzmanıFinans Uzmanı

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-komiserliginden-alacaklilar-toplantisi-iptal-ilani-791030.html


VARKAN EGE DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1678 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*