USD / JPY Haftayı Menfi Bir Boşlukla Açıyor

virüs endişeleri yoğunlaştıkça 108.73 bölgesinin yakınında destek vererek haftayı negatif bir boşlukla açtı. Parite Asya ticareti sırasında toparlandı ancak 109,14 civarında direnç buldu ve Tekrar geriledi. Genel olarak, 4 saatlik grafikte fiyat yapısı, 22 Ocak'ın en yükseğinden çekilen aşağı yönlü bir çizgiyle işaretlenmiş kısa bir kısa vadeli düşüş trendi olduğunu gösteriyor. Bu, oranın hareketli ortalamalarımızın üçünün de altında işlem görmesi ile birleştiğinde, bizim görüşümüze göre yakın vadeli görünümü negatif tutar.

Bu, trendin sürekliliğinden emin olmak için bkz. sadece bugünkü 108,73'lük düşük seviyenin altında bir düşüş değil, aynı zamanda 7 Ocak'ın en yüksek iç salınımı ile işaretlenen 108,62 bariyerinin altında bir kırılma. Bu, yaklaşan düşük bir düşüşü teyit eder ve başlangıçta 6 ve 7 Ocak'ta oluşan gün içi salınım düşükleri tarafından desteklenen 108.26 bölgesine doğru yol açabilir. Ayılar, o bölgeyi test ettikten sonra bir Ara vermeye karar verebilir, böylece oranın bir miktar Art sekmesine izin verebilir. Ancak, yukarıda belirtilen Menfi çizginin altında kalacağı sürece, aşağı başka bir bacak için iyi şanslar görürdüm. Yaklaşan negatif dalga 108.26 bariyerin kırılmasıyla sonuçlanırsa, ertesi günün en düşük seviyesine yakın olan 7 Ocak'ın en düşük seviyesi ve hatta 107.65 alanı ile işaretlenen ayıları 107.82 seviyesine hedefleyebiliriz. [19659002Kısavadeliosilatörlerimizedikkatçekerekzaten30hattınayakınolanRSI'nıngeridöndüğünüvebuhattınaltınadüşmeyehazırgöründüğünügörüyoruzMACDhemsıfırınhemdetetikçizgilerininaltındayeralırvegüneyidegösterirHerikigöstergedegüçlübiraşağıyönlühızönermektevebudövizkurundakibazıdüşüşleriçinnosyonudesteklemektedir

Yukarı tarafta, ayının kılıçlarının boğalar tarafından çalınıp çalınmadığını incelemeye başlamadan Evvel 109.26'nın üzerinde net bir Devinim görmek istiyoruz. . Bu aynı zamanda aşağı yönlü direnç çizgisinin üzerinde bir kırılmaya işaret eder ve 24 Ocak zirvesine doğru 109.66 seviyesine doğru uzatmalara zemin hazırlayabilir. Bununla birlikte, daha büyük ilerlemelere güvenmek için, bir önceki günün en yüksek seviyesinin üzerinde bir kırılma görmek istiyoruz, bu da 21 Ocak'taki düşük düşüşle çakışıyor. Bu 109.77 bariyeri. Eğer öyleyse, boğalar 22 Ocak'ın en yükseği ile işaretlenen 110.10 engeline veya 14-21 Ocak arasında Kuvvetli direnç sağlayan 110.22 bölgesine doğru itmeye karar verebilir.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*