UBS CEO'su Ermotti: Parasal rahatlama "varlık balonu" yaratabilir

UBS Group AG CEO'su Sergio Ermotti, Avrupalı ​​Politika yapıcılar teşvik piyasalarına bir başka destek sağlamaya hazırlanırken yeni parasal gevşeme konusunda uyardı.

Ermotti, Avrupa Merkez Bankası'nın Zenpara TV'sini uyardı: "Merkez bankaları bilançolarını daha da genişletmek konusunda Çok, Çok dikkatli olacağım", bu haftadan Evvel Politika kararını verdi ve " bir varlık balonu yaratma riski. "

Ermotti, siyasi ve ekonomik reformlara odaklanması gerektiğini söyledi. ECB yalnızca bir geçiş dönemi için yardım edebilir, sorunları çözemez. 19 Durgun enflasyon beklentileri, para piyasalarının Perşembe günkü ABD toplantısında yüzde 40 oranında indirilen 10 baz puanlık Nema oranını fiyatlandırmasına Neden oldu. Yatırımcılar ayrıca, Avrupa para otoritesinin bu Sene aktif satın alma programını yeniden başlatmasını ve Bütün riskli varlıklarda Art dönüş avının yoğunlaştırılmasına yol açmasını bekliyorlar. Zenpara Economics’in bu bankaların analizlerine göre, Fed, ECB ve Japonya Merkez Bankası, net tahvil alımlarını Eylül ayına kadar Tekrar sıfırın üzerine çıkaracak. bilançolar.

her şeyde ralliye Neden oldu. Stoxx Europe 600 Index, 1998'den bu yana en büyük altı aylık kazancını elde etti ve yılın ilk yarısında yüzde 13 oldu. Tahviller ayrıca, güvercin para politikası beklentileri ve negatif Nema borçlanma enstrümanlarının artan birikimi ile desteklenen yoğun Art dönüş açlığı nedeniyle keskin bir şekilde yükseldi.

Bank of America’nın Temmuz ayı anketine göre, para politikasının etkisizliği, 489 milyar dolar yöneten para yöneticileri için en büyük risk sıralamasında en Çok korkulan ikinci risk.

19659002] Para yöneticileri, bu Sene ABD ve Çin arasındaki ticari anlaşmazlığın şirket karlarını Menfi yönde etkileyebileceği ve küresel büyümeyi durdurabileceği beklentisiyle risk varlıklarında artış kaydetti. Ermotti, Alıcı Akça bakiyelerinin "Çok yüksek" kaldığını belirtti.

UBS CEO'su, "Söyledikleri şey, büyük bir düzeltme yapıldığında pazara girmeye istekli olacaklarıydı."

        

(işlev (d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0]; if (d.getElementById (id)) { dönüş; } js = d.createElement (ler); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs); } (Belge, & # 39; komut dosyası & # 39 ;, & # 39; facebook-jssdk & # 39;)); });

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
udemy paid course free download