Trump: Çıkıp kutlamak istiyoruz! haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Trump: Çıkıp kutlamak istiyoruz! haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Trump seçim sonuçları ile ilgili olarak Canlı yayında açıklama yapıyor. 

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde: 

Bu benim yaptığım en Nihayet basın açıklaması tartışmasız olarak. ABD halkına bize verdikleri destek için teşekkür ediyorum.

Öncelikle First Lady’ye, aileme, Reis Yardımcısı Pence’e teşekkür ediyorum. Büyük bir kutlama için hazırlanıyoruz. Çok inanılmaz sonuçlar alıyoruz. Dışarı çıkıp bu kadar güzel bir şeyi, kutlamak istiyoruz. Bu ülkenin vatandaşları inanılmaz bir şekilde sandığa gitti. Florida’da kazanmayı beklemiyorduk. Orayı da kazandık. Ohio’yu, Texas’ı kazandık. 

Georgia’ya da açılmamış yüzde 7’lik Oy kaldığına göre bizi yakalamaları asla mümkün değil. Arizona’da Çok imkan var. Orada da bizim için zafer olacağını söyleyenler var. Trump bölgesi diye ne kast ediyorlarsa sadece oralarda değil Oy aldığımız yerler. Biden’ın bizi yakalaması oldukça imkansız.

Ayrım çoktu Ama Çok az bir Ayrım kaldı aramızda. Pensilvanya’yı da Çok Ağırbaşlı bir Ayrım ile kazanıyoruz. 690 bin Oy farkla öndeyiz şu anda. Biz yüzde 64’ünü almış durumdayız oyların. Bu noktadan sonra bizi yakalamaları imkansız. 

Texas’ı kazandık bu garanti. Orada harika bir vali var. Kutlama ettim onu, o da beni Kutlama etti. Orada nerdeyse seçim sonucu belli olmuş gibi görünüyor. Oy farkına bakacak olursak sanki 12 Oy farkıyla gidiyormuşuz gibi bir şey yok.

Ne oldu diye sordu insanlar. Onlar kazanamayacaklarının farkına vardılar. İşi mahkemeye taşıyalım dediler. Bunu ilk günden itibaren söylemiştim.

Biden yüzde 41.45 Oy oranıyla önde gidiyor

ABD’de vadeli endeksler seçim belirsizliği ile yönünü aşağı çevirdi

ABD borsaları seçim günü ralli yaparak kapandı


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*