Trump: ABD, F-35 Harp uçaklarını satmayacak

ABD Başkanı Donald Trump, "Türkiye bize karşı Çok iyi. Şimdi onlara F-35'leri satamayacağımızı söylüyoruz, çünkü Rusya'dan bir Roket sistemi satın almaları gerekiyor. Durumları Çok Güç, çünkü ABD’de, Çok Güç. Bu dava üzerinde çalışıyoruz, ne olacağını göreceğiz. ”dedi.

Türkiye, F-35’in değerlendirilmesinde Türkiye’nin ve F-35’in Ak Saray’daki kabine toplantısında geçen hafta, Rusya’dan S-400 hava savunma sistemlerini almaya başladığı tespit edildi.

Barack Obama'nın satışı sırasında Türkiye Patriot, böylece Trump önceki yönetimi eleştirdi, Türkiye bu nedenle Rusya'nın S-400'ü almaya yöneldiğini vurguladı.

21 KİŞİ İADE EDİLDİ

Amerika’nın sesi muhabiri Begüm Dönmez Twitter hesabı, Trump’ın konuşmasının ilgili bölümünün metnini yayınladı. 21 kişiyi Trump Brun Reverend Brunson ile birlikte Art aldım. Ada Basın bunları yazmak istemiyor. Bu rehinelerin bedelini ödemem .. Bu form, Türkiye'de anlaşıldığı gibi 21 kişinin Art alındığını söyledi. Öte yandan, Trump'ın tam olarak söylemediği gerçeği, onları Türkiye'ye Art götürüyor.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1661 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*