TMSF iki Meşhur markayı satışa çıkardı

Önemli Iktisat haberleri mevzusunda TMSF iki Meşhur markayı satışa çıkardı başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Tutum Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Hız Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri Aş ile Hız Lojistik Hizmetleri Aş’nin mal, hak ve varlıkları ile sözleşmeleri ile Nurkay Makina ve Elektronik Sanayi ve Tecim Aş’nin Sakarya’daki varlıklarını satışa çıkardı.

Hız KARGO VE Hız LOJİSTİK

TMSF’nin Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında piyasaya sürülen ilanına gore, Fon’un, kayyum olarak atandığı Hız Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri Aş ile Hız Lojistik Hizmetleri Aş’nin varlıklarının, ticari ve tutumsal bütünlük kapsamında satışına karar verildi.

Söz mevzusu bütünlüğün kapsamı Hız Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri Aş ile Hız Lojistik Hizmetleri Aş’nin mal, hak ve varlıklar ile sözleşmelerinden oluşuyor.

Muhammen bedeli 325 milyon bin lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin beraber uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak.  İhale, 28 Temmuz 2021’de saat 14.30’da TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

NURKAY MAKİNA

TMSF’nin Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında piyasaya sürülen ilanına gore, Fon’un, kayyum olarak atandığı Nurkay Makina ve Elektronik Sanayi ve Tecim Aş’nin varlıklarının, ticari ve tutumsal bütünlük kapsamında satışına karar verildi.

Söz mevzusu bütünlüğün kapsamı, Nurkay Makina’nın Sakarya’da bulunan gayrimenkullerinin yanı sıra makine, ekipman, demirbaş, araçlar ve stoklarıyla beraber 6 parselde kurulu bulunan yapınak binası ve Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki haklarından (marka ve endüstriyel tasarımlar) oluşuyor.

Muhammen bedeli 15,8 milyon lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin beraber uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak.

İhale, 3 Ağustos 2021’de saat 13.30’da TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*