Terör saldırısı sonrası 100 dolara götürmüşlerdi: Sağlık çalışanlarını bedava götürecekler

Bugünün Mühim haberleri konusunda Terör saldırısı sonrası 100 dolara götürmüşlerdi: Sağlık çalışanlarını bedava götürecekler başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sokağa çıkma yasağı boyunca taksicilerin Sağlık çalışanlarını ücretsiz taşıyacağını açıklamıştı. Terör örgütü IŞİD’in Atatürk Havalimanı’nda 2016 yılında düzenlediği terör saldırısı sonrası havalimanında bulnanları fahiş fiyatlarla götüren taksiciler büyük tepki çekmişti.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda 2016 yılında terör Örgütü IŞİD’in düzenlediği ve 36 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrası havalimanından ayrılmaya çalışanları fahiş ücretler karşılığı götürdüğü için büyük tepki çeken taksicilerden Sağlık çalışanları için güzel bir haber geldi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sokağa çıkmaya yasağında taksicilerin Sağlık çalışanlarını ücretsiz taşıyacağını açıkladı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde Sağlık çalışanlarının ücretsiz taşınacağını duyurdu.

Vali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Sağlık çalışanlarımıza taksicilerden büyük destek. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası 300, İstanbul Havalimanı Taksi Kooperatifi 50 taksi ile sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde, BiTaksi ve MasterCard ise 12 bin 500 sefer Sağlık çalışanlarını ücretsiz taşıyacak” dedi.

Yerlikaya’nın açıklaması şöyle:

Sağlık çalışanlarımıza taksicilerden büyük destek.

“İstanbul Taksiciler Esnaf Odası 300, İstanbul Havalimanı Taksi Kooperatifi 50 Taksi ile sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde,  Bi Taksi ve  Master Card ise 12.500 sefer Sağlık çalışanlarını ücretsiz taşıyacak”

ali-yerlikatya.jpg

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 931 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*