TEM METAL İNŞAAT GIDA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ Konkordato ilanı

TEM METAL İNŞAAT GIDA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

MSK MAĞAZACILIK TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adi / SOYADI / UNVANI: TEM METAL İNŞAAT GIDA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 8370150365 / ULUÇINAR VERGİ DAİRESİ / GEBZE / KOCAELİ

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 30234 / GEBZE / KOCAELİ

DOSYA Esas NO: 2019/244

Duyuru METNİ

T.C
GEBZE ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
2019/244 E. SAYILI KONKORDATO KOMİSERİ Duyuru VE İHTARI

No: 2019/244-01

Gebze Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/244 Esas sayılı dosyası ile Konkordato talep eden TEM METAL İNŞ.GIDA SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ. hakkında İ.İ.K’nun 289’uncu maddesi gereğince 29.09.2019 tarihinden geçerli olmak üzere 1 Sene süre ile garanti mühlet verilmesine hükmedilmiştir.

İ.İ.K’nun 299’uncu maddesi uyarınca “Alacaklılar Komiser tarafından 288’inci madde uyarınca yapılacak ilanla, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarını bildirmeye Çağrı olunur. Ayrıca İlanın birer sureti adresi belli olan alacaklılara posta ile gönderilir. İlanda alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ihtarı da yazılır” hükmü bulunmaktadır.

İ.İ.K’nun 299’uncu maddesi uyarınca TEM METAL İNŞ.GIDA SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ. “inden” alacaklı olmanız durumunda Konkordato Komiserliğine hitaben S.M.M.M Selahattin BAL “Hacı Halil Mah. 1222 Sk. No:13 Daire: 4 Kat:1 Gebze / Kocaeli ” adresine 29.04.2019 (geçici mühlet tarihi) tarihi itibariyle alacak tutarı ve alacağı ihtiva eden belgeleri (makbuz,irsaliye,fatura,cari hesap ekstresi ,ödenmeyen çek ve senet fotokopileri vb.) ıslak kaşeli ve ıslak imzalı şekilde ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarınızı bildirmenizi, alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça, konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ve Oy hakkından mahrum olacakları ilan ve ihtar olunur.

KONKORDATO KOMİSERİ
Selahattin BAL

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-komiserliginden-alacaklilarin-alacaklarini-bildirmeye-Çağrı-ilani-734148.html

MSK MAĞAZACILIK TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


TEM METAL İNŞAAT GIDA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 740 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*