Tel Abyad’da bombalı araçla Hücum

Bugünün Mühim haberleri konusunda Tel Abyad’da bombalı araçla Hücum başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Türkiye-Suriye sınırında bulunan ve Barış Pınarı Harekatı ile teröristlerden temizlenen Tel Abyad ilçesinde bomba yüklü araçla terör saldırısı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 4 Kişi öldü, 26 Kişi yaralandı.

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinin karşısında bulunan ve Barış Pınarı Harekatı ile teröristlerden temizlenen Suriye’nin Tel Abyad ilçesinde bomba yüklü Araç patlatıldı. Terör örgütü PKK/PYD tarafından düzenlenen saldırının ardından bölgeye ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

SESİ AKÇAKALE’DEN DUYULDU

Akçakale’ye sınır komşusu olan ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekatı ile terör unsurlarından temizlenen Tel Abyad ilçe merkezinde bomba yüklü Araç infilak ettirildi. Terör örgütü PKK/PYD tarafından düzenlenen saldırıda patlama sesi Akçakale’den de duyuldu.

ewe.jpg

SALDIRIDA 4 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Terör örgütü PKK/PYD tarafından düzenlenen saldırıda ilk belirlemelere göre 4 Kişi öldü, 26 Kişi yaralandı.

Akçakale’ye sınır komşusu olan ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekatı ile terör unsurlarından temizlenen Tel Abyad ilçe merkezinde sabah saatlerinde bomba yüklü Araç infilak ettirildi.

Terör örgütü PKK/PYD tarafından düzenlenen saldırıda patlama sesi Akçakale’den de duyuldu. Patlamada ilk belirlemelere göre 4 kişinin öldüğü 26 kişinin ise yaralandığı öğrenildi.

YARALILAR TÜRKİYE’YE GETİRİLDİ

Patlama sonrası Olay yerine Türkiye’den sevk edilen Sağlık ekipleri, yaralıları Akçakele Devlet Hastanesi’ne getirdi.

Acil serviste tedaviye alınan bazı yaralıların hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

GÜVENLİK SEVİYESİ EN ÜST DÜZEYDE

Saldırının ardından sınırın her iki tarafında da güvenlik önemleri en üst seviyeye çıkarıldı.

g34.jpg

Tel Abyad’da bombalı araçla Hücum / Zenpara Haberler Kategorisi altında yayınlanmıştır.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*