Teknoloji alanında doktora yapmak isteyenlere burs fırsatı

Teknoloji alanında doktora yapmak isteyenlere burs fırsatı

Türkiye Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Informasyon Güvenliği, Blok Zincir Teknolojisi, Bulut Bilişim, Nesnelerin İnterneti, Yurtdışında doktora yapmak isteyen öğrencilere Yapay zeka ve enerji teknolojileri şeklinde alanlarda burs verilecek. [19659002] Yabancı Doktora Burs Programı Program kapsamında Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu ve TÜBİTAK Yönetim Kurulu tarafınca belirlenen alanlarda yurtdışında doktora yapmak isteyen öğrenciler desteklenecektir.

Informasyon güvenliği, biyoenerji, blok zinciri teknolojileri, bulut bilişim, katkı maddesi üretimi, enerji depolama teknolojileri, enerji verimliliği, geniş bant teknolojileri (kablolu / kablosuz yazışma teknolojileri, IP teknolojileri), güneş enerjisi, kömür teknolojileri, kuantum teknolojileri, mikro / nano / opto-elektromekanik sistemler, nesnelerin interneti, robotik, mekatronik ve otomasyon, Rüzgar enerjisi, Ziraat ve hayvan biyoları Yapay zeka mevzusunda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler ve teknoloji ile makine öğrenimi yapmak isteyen öğrenciler başvuruda bulunabilecektir. yurtdışında doktora programı. Lisans eğitimini tamamlayan, bir yüksek lisans programına kayıtlı yada bir yüksek lisans programını tamamlamış öğrenciler başvurabilirler.

Nihayet zamanı 21 Ekim olan program kapsamında öğrenciler gezi, aylık Yaşam gideri, Eğitim tutarı ve Sıhhat sigortası desteği alma hakkına haizdir.

Okulun Müracaat tutarı, çalışılan ülkenin vize tutarı ve her İmtihan türü için bir defaya mahsus Genel Kabiliyet imtihanı ücretleri için burs tutarı ödenecektir.

SONUÇLAR NACAK

Doktora derecesini tamamlamak için burs süresi 6 Yıl olarak belirlenirse, burs ödemesi süresi 2 Yıl olacaktır.

Doktora eğitimini belirtilen süre içinde tamamlayamayan yada doktoralarını tamamladıktan sonrasında doktora sonrası emek verme yapmak isteyenler için ek süre verilebilir.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 884 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*