Tarihte yalnız 3 Şahıs yürümüştü. Bir tek Adanalı Haydar’ın fotoğrafı vardır

Bugünün Önemli haberleri mevzusunda Tarihte yalnız 3 Şahıs yürümüştü. Bir tek Adanalı Haydar’ın fotoğrafı vardır başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Beyoğlu Kasımpaşa’da dün araçtan indirilen kurbanlık dana, aniden sahibinden kurtularak kaçmaya başladı. Bir türlü yakalanamayan dana, Haliç’e atladı. Yaşananların arkasından şok yaşayan dananın sahipleri deniz polisine ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Yüzmeye başlamış olan kurbanlık dana, Balat sahiline kadar ulaştı. Burada deniz polisi ve itfaiye ekipleri dananın ipini yakalayarak kıyıya çekti. Dana, uzun uğraşlar sonucunda denizden çıkartıldı. Dana Balat sahilinde Hisse sahipleri tarafınca kesildi.

İstanbul’da yaşanmış olan bu Vaka seneler Evvel toplumsal medyada büyük ilgi gören bir paylaşımını tekrardan akıllara getirdi. Paylaşımda, Adana’da seneler Evvel çekilmiş olduğu iddia edilen fotoğrafta “Haydar” adlı bir gencin kaçan kurbanlık boğadan kurtulmak için atlamış olduğu su üstündeki o Anı objektiflere takılmıştı.  

Adanalı Haydar’ın bu fotoğrafına bilhassa toplumsal medyada Oldukca sayıda Gusto ve yorum yapılmıştı.

Özelikle, “İnsanlık tarihinde yalnız 3 Şahıs; İsa, Peter ve Adanalı Haydar suyun üstünde yürümüştür. Fakat yalnız Haydar’ın fotoğrafı vardır..” paylaşımı gündem olmuştu.

İşte o görüntü:

İlgili Haberler

 

 

 

 

 

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*