Tanya Kilitkayalı kimdir, kaç yaşında ve nereli? MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Tanya Kilitkayalı’nın biyografisi ve hayatı

Bugünün Mühim haberleri konusunda Tanya Kilitkayalı kimdir, kaç yaşında ve nereli? MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Tanya Kilitkayalı’nın biyografisi ve hayatı başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

MasterChef Türkiye’nin dün gece yaşanan Nihayet bölümünde eleme potasında yer alan yarışmacılardan Tanya elendi. Yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alan Tanya Kilitkayalı’nın kim olduğu ve yaşamına dair bilgilerde internet ortamında sıkça aranmaya başladı. Peki, MasterChef Türkiye Tanya Kilitkayalı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Tanya bu sezonun dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Yarışmadaki iddiasıyla sık sık gündeme gelen MasterChef Tanya Al takım kaptanı olmuş ve bu haftanın eleme potasına girmişti. Yemeklerdeki başarılarıyla adından söz ettiren Tanya Kilitkayalı 26 yaşında ve bir aile işletmesinde yöresel tatları yapıyor.

MASTERCHEF TANYA KİLİTKAYALI KİMDİR?

26 yaşında olan Tanya Kilitkayalı, öğretim görevlisi. Yarışmaya Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılıyor. Yaptığı yemekle üçlü elemelere kalan Kilitkayalı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü mezunu.

Tanya Kilitkayalı, çocukluğundan beri annesiyle Birlikte Kilitkaya Köyü’nde bir aile işletmesinde yöresel tatları hazırlıyor.

MasterChef Tanya yarışmanın ilk kaptanlık oyununu kazanarak yarışmacı arkadaşlarına Ayrım atmıştı.

(Kaynak: Hürriyet)

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*