Tüm Gün Evde Oturarak Para Kazanma Yöntemleri

Ebeveyn Danışma: Çalışmak ve aynı zamanda kendi başınıza çocuklara bakmak cehennemdir. Ve sadece çılgın insanlar yapar. Gerçekten mi.

Üniversite mezunu beyaz yakalı kadınların% 1’inden azı çalışmadan yalnızca çocukları yetiştirmektedir. Bu istatistik bana mantıklı geliyor. Çünkü eğitim görmüş beyaz yakalı kadınların% 2’si boşanıyor.

Tüm bu istatistikler Çalışma Bürosundan geliyor. Bu demografide yer alan kadınların çoğu yeniden evleniyor. Yeniden evlenmeyen ve aslında tüm çocuk yetiştirme olayını tek başına yapan kadınların hepsinin Asperger’in olduğuna ikna oldum.

Kamu Hizmeti Duyurusu: Yeniden evlenmek yerine yalnız çocukları büyüten ve Asperger’in olmadığını düşünen kadınların sadece bana e-posta göndermelisin. Sana kendim tanı koyacağım. Doktor olmam umrumda değil. Çünkü merhaba! doktorlar özgürce Asperger’li kadınlara nasıl tanı koyulacaklarına dair hiçbir fikirleri olmadığını kabul ediyorlar.

Pek çok kişi bana, doktorum yerine her gün yaptığım her şeyi yapabileceğimi, muhtemelen yeterli saat olmadığı veya belki de biraz süslediğim için nasıl yapabileceğimi soruyor. . Sonra benden günümü bir programa bölmemi istediler, böylece nasıl yaptığımı görebiliyorlar.

Kısa cevap hayır, sizin için saatlerimi kıramam. Başım kesilmiş bir tavuk gibiyim. Ara sıra. Diğer zamanlarda stresle baş etmek için içiyorum ve sonra uyuya kalıyorum. Aslında, kafaları kesilmiş bir tavuğa benziyor, biraz daha zaman geçtikten sonra

Demek istediğim, bu saatleri nasıl sayarım?

Başa çıkmam için içtiğim, alkol kullanmanın, zengin banliyö anneler ve aynı zamanda yüksek güçlü kadınlar için tercih edilen başa çıkma mekanizması olduğu. Ve ben de ikisinden de değilken, neredeyse ikisini de yapıyorum, bu yüzden içki içerek stresle başa çıkma eğilimine eşittir

Her neyse, ne kadar zamanım olursa olsun kazandığım paraya adapte olmakta gerçekten başarılıyım Çocukların arasında. Örneğin, çello dersleri için ileri geri giderken ve arabada haftada 20 saat geçirirken, televizyon stüdyolarına girme konusunda daha az ve telefonda olma konusunda daha az para kazanma biçimimi değiştirdim. Telefonda arabada çalışabilirim

Yeterli para kazanmak için zamanın% 100’ünde telefonda olmak zorunda kaldığımda, bir sürücü kiraladım. (Sadece bir yılda iki araba topladıktan sonra.)

Çiftlikten taşındığımız zaman viyolonsel dersleri için seyahat etmek zorunda kalmayacağımızdan tekrar para kazanma biçimimi değiştirdim. Swarthmore’da, insanların arka arkaya birkaç günlüğüne dairemize gelmelerine izin verdim ve kişiye sıfırdan bir işletme nasıl kurabileceklerini gösterdiğim için yemek odası masasını ele geçirdik.

Şimdi, Boston, Erkekler yemek masasında eğitim görmekte ve çoğunlukla kendi programlarını yönetmektedir. Benim için evde eğitim, sorunları gidermek ve yolunda ilerlemek için arka planda gizleniyor. Aksi taktirde, papyonun üstünde dolaşmak gibi şeyler yaparlardı ve açık bir yakayla yaparlardı.

Bu yüzden iki kişiyi işe aldım ve bir ekiple çalışıyorum, çünkü bir takımın yönetilmesi gün boyunca hızlıca kontrol edilmesini gerektiriyor. çocuklar arasında güzelce uyuyor

Her durumda, işleri kolaylaştırmak için araçlar aradım. Günde iki veya üç kişiyi koçlaştırdığımda takvimimi Calendly ile otomatik hale getirdim. Melissa evlendiğinde PicMonkey’i satın aldım ve oğluma fotoğraf editörüme terfi ettiğini söyledim. Şu anda CloudPhone’a bakıyorum, çünkü sözleşmeli ve yarı zamanlı olarak çalışan tonlarca insan var ve Quistic’i arayan herkes için telefon operatörü olmaktan nefret ediyorum.

Endişelendiğim şeylerden biri hayatımda yanlış zamanda yanlış iş çözümlerini taahhüt edeceğim. CloudPhone gibi bir şey yapmak, daha büyük bir şirket büyümeye hazırlandığım anlamına geliyor. Ve önce yazılımı, sonra da bağırsakları veya ilk önce bağırsakları söyleyip söylemediğinizi söyleyemem.

Çocuklarımın hayatlarının her aşamasında, hem çocukları hem de aynı şekilde çalışabilmeleri için uyum sağlamaya çalıştım. zaman, yani seçmek zorunda kalmam. İki taşı bir taşla öldürdüğümü sanıyordum, ama çoğu zaman sadece körlemesine taşları incitiyor ve hiçbir şey öldürmüyordum.

Ayrıca, PETA’nın bizden hayvanlara küfür eden deyimler kullanmayı bırakmamızı istediğini de biliyorum. Bu yüzden size bunu yaptığımı bildiğimi söylüyorum, çünkü değişimin ilk adımı bir sorunun olduğunu fark etmektir.

Aynı zamanda nasıl çalışılacağı ve anaokulu hakkında da soruya cevap vermediğimi düşünüyorum. Belki de ‘in ‘ un nasıl yapılmadığını gösterdim. Ancak bu yazı aslında bu kadar çok işi nasıl yaptığımın güzel bir örneği: Kötü bir iş yapıyorum ve kötü bir işin yeterli olacağını umuyorum. Ve devam ediyorum. Bazen bu işe yarar.


Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 901 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*