Survivor’un yıldızı Sercan Yıldırım’dan sürpriz karar. İşte yeni mesleği

Bugünün Mühim haberleri konusunda Survivor’un yıldızı Sercan Yıldırım’dan sürpriz karar. İşte yeni mesleği başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Survivor yarışmasıyla Bütün dikkatleri üzerine toplayan Bursaspor ve Galatasaray’ın eski yıldızı Sercan Yıldırım, Bursa Nilüfer Belediyespor bünyesinde kendi adını taşıyan bir futbol akademisi açtı.

Sercan Yıldırım, Bursa Nilüfer Belediyespor bünyesinde kendi adını taşıyan bir futbol akademisi açtı. Survivor yarışmasıyla dikkatleri üzerine toplayan Yıldırım, Nihayet olarak Karagümrükspor’da oynarken buradaki kariyerini noktaladı. Daha sonra adanın yolunu tutan Sercan Yıldırım, futbola ve Bursa’ya sevgisini bu şekilde göstermiş oldu.

Bugüne kadar yeşil sahalarda, Bursaspor’da ve Ulusal Takım’da edindiği Bütün tecrübeleri, Bursa’daki çocuklara aktarmayı hedeflediğini belirten Sercan Yıldırım da, “Bugüne kadar hep futbolcu Sercan Yıldırım olarak karşınızdaydım. Artık futbolun eğitim tarafına da bu harika proje ile adım atmış bulunmaktayım” dedi.

“Esas AMACIMIZ, ŞEHRİMİZE BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRMEK”

Çalışmaları büyük bir hassasiyet ve titizlikle sürdürdüklerini ifade eden Yıldırım, “İşin içinde çocuklar olduğu için gerçekten Çok titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Hem Genel koordinatörümüz Serhat Bingöl hem de teknik sorumlumuz Osman Aktaş ile birlikte 2 aydır sabah akşam bu projenin üzerinde çalışıyoruz. Akademi sanki yarın başlayacakmış gibi hazırız. Bu akademideki en Esas amacımız, şehrimizde başarılı sporcular yetiştirmek olacak. Tam anlamıyla bir akademi olacağız. Sağlık sponsorumuz olan Medicana Bursa Hastanesi ile de, çocuklarımıza düzenli olarak beslenme uzmanı ve çocuk psikolojisi ile ilgili eğitimlerimiz olacak. Üst düzey tesisler ve eğitim ile Evvel Bursaspor’a, sonra da Türk futboluna futbolcular yetiştireceğiz. Bütün Bursa halkına gönül rahatlığıyla çocuklarını bize emanet etmelerini rica ediyorum. Herkesi Çağrı ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

(Kaynak: Hürriyet)

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 853 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*