SunExpress, Almanya’dan Türkiye’nin tatil beldelerine uçuşlarını artırıyor…

Antalya, İzmir, Dalaman ve SunExpress'in Bodrum'a asansörle seyahat uyarıları ile, dört şehre turist uçuşlarında kapasiteyi artırmaya çalışacağını duyurdu.

Haziran ayında Türkiye'de uçuş yasağının kaldırılmasının ardından, Antalya'daki hem iç hem de dış hatlar ve SunExpress, İzmir, Türkiye'nin 14 şehrinden direkt tarifeli seferler düzenlemeye devam eden ilk havayolu oldu. Avrupa'da 29 varış noktası. [19659003] Antalya direkt tarifeli Vatan içi ve havayolu seferleri, yurtdışındaki birçok noktaya bağlanıyor, SunExpress Ağustos ayında Antalya uçuşlarında% 15 kapasite artışı sunuyor.

Antalya'dan Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Münih, Stuttgart, Berlin ve Nürnberg gibi Almanya'nın birçok popüler şehrine günlük uluslararası uçuşlar düzenleyen SunExpress. Ağustos ayında Antalya-Almanya uçuş ağına Münster ve Osnabrück destinasyonlarını ekledi. SunExpress, Antalya'dan 21 Avrupa şehrine direkt tarifeli seferler sunarken, Ağustos ayında Londra, Paris, Viyana ve Başka birçok noktaya uçuş sayısını artırıyor.

Havayolu ayrıca Köln, Frankfurt, Münih, Düsseldorf ve Berlin'den haftalık uçuşlar düzenlemektedir.

Dahil hat uçuşları kapsamında Antalya'dan Adana ve Diyarbakır'a haftada 10 kez, Van'a haftada 7 kez, Gaziantep'e 6 kez, Trabzon ve Samsun'a 3 kez, Kayseri'ye 2 kez. Seferleri de sunan SunExpress, Ağustos ayında Antalya-İzmir seferlerini de günde 2'den 4'e yükseltti. Almanya'da Düsseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Münih, Hamburg, Hannover ve Köln gibi birçok şehre sefer sayısını artırıyor. İzmir'den Avrupa'nın Başka destinasyonlarından Zürih'e haftada 5 kez, Viyana ve Paris'e haftada 3 kez, Brüksel ve Kopenhag'a haftada 2 kez ve Stockholm'e karşılıklı seferler sunan SunExpress, Amsterdam'da da sıklık artışı sunuyor. Basel rotaları. [19659003] Havayolu ayrıca her Cuma Düsseldorf, Frankfurt, Hannover ve Münih'ten Bodrum'a tarifeli uçuşlar düzenlemektedir.

Dahil hat uçuşları kapsamında İzmir'den Antalya, Diyarbakır, Adana, Gaziantep, Trabzon, Kayseri, Erzurum, Samsun, Van, Kars, Konya ve Malatya'ya seferler düzenleyen SunExpress Hatay'a seferler düzenliyor. Ağustos ayında ve haftada 4 uçuş sunuyor. Dahil hat seferlerinde İzmir'den toplam 13 noktaya uçan, 4 hafta Erzurum, Ağustos ayında Trabzon seferleri yapan havayolu, 1 hafta 6 seferin tadını çıkarıyor. [19659003] Türkiye ile Avrupa arasında hava köprüsü olan SunExpress, yükseltilmiş uçuş planını genişletmek için başvuran ülkelerin seyahat kısıtlamaları ve Türkiye turizmi desteklemeye devam edecek.

Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
online free course