SUKAŞ ET ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilanı

SUKAŞ ET ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SUKAŞ ET ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 7820036560 / KAZIM KARABEKİR VERGİ DAİRESİ / ERZURUM

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 8445 / ERZURUM

DOSYA Esas NO: 2019/238

Duyuru METNİ

İ L A N

T.C. ERZURUM ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN

Esas NO : 2019/238 Esas

İİK. 289. Maddesi uyarınca Erzurum Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 8445 sicil numarasında kayıtlı, Kazım Karabekir VD. – 7820036560 vergi kimlik numaralı Sukaş Et Ürünleri Canlı Hayvancılık Tekstil Ticaret ve Endüstri A.Ş. yönünden 17/10/2019 tarihinden itibaren verilen 1 yıllık garanti süre verilmiş olup; İİK’nun 304/1.maddesi gereğince konkordato davasında verilen garanti sürenin uzatılıp uzatılmayacağına yönelik yargılama 16/10/2020 günü saat 10.20’de icra edilecektir. İİK’nun 304/1.maddesi gereğince itiraz edenlerin itiraz sebeplerine duruşma gününden en az 3 gün Evvel yazılı olarak mahkememize bildirmeleri kaydı ile duruşmada hazır bulunabileceklerdir. İİK’nun 288.maddesi gereği İLANEN TEBLİĞ OLUNUR.12/10/2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/679970/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-davasi-durusma-gununun-ilanen-tebligi


SUKAŞ ET ÜRÜNLERİ CANLI HAYVANCILIK TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 931 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*