Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Tedbirlerine Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcıları da Dahil Edildi • ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Tedbirlerine Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcıları da Dahil Edildi • Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Suç gelirlerinin aklanmasının önlenmesi tedbirleri içerisine, kripto varlık hizmet sağlayıcıları da Dahil edildi. Karar Resmi Gazete’de yayınlandı.

photo 2021 05 01 00 28 11

Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para topluluğunun Mühim isimlerinden Celil Öztürk, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“Kısaca Kara para aklama, terörizmin finansmanı, illegal işlemlerle (“suç gelirlerinin aklanması”) mücadele süreçleri açısından, Kanun ve ilgili yönetmelik çerçevesinde “Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcılar” da sorumlu hale geldi. Kanun ve yönetmelikte şüpheli işlemlere ilişkin yükümlü kuruluşlar için Çok sayıda yükümlülük var. Şüpheli işlemlere ilişkin bildirim yükümlülükleri, KYC (Müşterini Tanı) süreçleri, kimlik tespiti süreçleri, kullanıcılardan istenecek belgeler vs.”

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*