STK’lardan harekata destek açıklaması | Zenpara

STK'lardan harekata destek açıklaması | NTV

Son dakika haberi!

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye Barolar Birliği, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Hak-İş), Devlet Memurları Sendikalar Konfederasyonu (Işyar-Sen) Emekli Kişiler, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TURK-iS), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Halk İşçileri Sendikaları Türkiye Konfederasyonu (Halk-Sen), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) ortaklaşa düzenledi Sulh Operasyon Çeşmesini desteklemek için basın toplantısı yapılmış oldu. Hisarcıklıoğlu, sivil Cemaat kuruluşları ve iş dünyası adına hazırlanan ortak bildiriyi okudu.

Türkiye’nin operasyonlarında hedef sınırlarının güvenliğini sağlamakta, Memleket ve terör koridoru tehdidini ortadan kaldırmanın Başka bölümlerini Memleket için vurgulayan Rifat Hisarcıklıoğlu’nu altını çizdi:

” PKK / PYD / YPG’nin bu bölgesi ve Deas örgütleri olarak terör, Suriye halkını teröristlerin baskı ve baskısından kurtarmak, bölgedeki barışı, güvenliği ve barışı tekrardan tesis etmek. Hisarcıklıoğlu, terörle mücadeleye ilişkin BM Sözleşmesinde yer edinen operasyonların, internasyonal hukukun ve Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyinin doğru niteliğini kullandığını belirtti. Kararın kendini müdafa hakkı çerçevesinde başlatıldığını söylemiş oldu. [19659006] Hisarcıklıoğlu, Suriye’nin bölgesel buteninin yargı sürdüğünü belirterek, egemenliğe ve siyasal birliğe olan saygının meşru ve internasyonal hukukun işleyişine nazaran bulunduğunu belirtti.

“Sessiz olmayın, biz beklenemeyiz”

masum insanları katleten ve Türkiye’nin açık tehdit edici terör gruplarına karşı güvenliğini katlettiği için sessiz kalması beklenmiyor Hisarcıklıoğlu:

“Fırat Tüm bu operasyonlara operasyonlarla başlayarak Türkiye’ye kalkan ve zeytin dalı, terör örgütlerine ve destekçilerine ihtiyaç duyulan cevapları en Güçlü şekilde yerine getiriyor. Bununla birlikte, sivillerin ve masumların korunmasına azami İtina gösterilmektedir. Türkiye’nin etnik ve dini temizliği, PKK’nın insanlığa karşı suçlarının kabahat niteliği / PYD / YPG Dahil olmak suretiyle terörle mücadeleye yönelik çabaları ve Suriye’nin Art dönüşünün önünü açma eylemleri sebebiyle Suriye eylemlerinin yerinden edilmesi toprak bütünlüğü ve birliği katkıda bulunacaktır. Bundan dolayı, Türkiye tarafınca başlatılan her operasyon, göçmen, ezilen ve dezavantajlı Suriyeliler Yöresel halk tarafınca desteklenmektedir. Türk ordusu geçmişte olduğu benzer biçimde, ‘Türk bayrağına merhabalar’ # şekli bir araya geldi. “

Internasyonal topluluk Hisarcıklıoğlu, teröre karşı ortak bir duruş sergileyen ortak bir duruş sergileyen ve bu alanda hakimler yapma niyetinin evrensel insan haklarına Türkiye’ye açıkça destek göstererek Davet etti.

” BİRLİĞİ GÜNÜ BİRLİĞİ “

Türk milletinin Türkiye’ye ve ekonomiye, iş yaşamına ve sivil topluma verdiği tehdide, kooperatifin Hisarcıklıoğlu’nu vurgulamak için en iyi cevabı vereceğini” söylemiş oldu. Memleket, Türkiye’nin geleceği için Fazlaca çalışacak, daha Fazlaca üretecek. Gün sessiz kalmamak, Ulusal birlik birlikteliğinin sesi olarak tek ve beraber gün ”dedi.

Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin sivil Cemaat, iş dünyası ve” kahramanlık “olarak yakarma durumunu Askerler “Türk Silahlılarının yanında olduklarını imha ettiler ve bölgedeki terörist unsurları yenerek terör örgütlerini yeneceklerine inandıklarını söylediler.

basın toplantısında TESK Başkanı Bendevi Palandöken, Metin Feyzioğlu Barolar Birliği Başkanı Türkiye Dernekleri, HAK-Genel Reis Yardımcısı Yunus Değirmenci, Görevli-Sen, Reis Vekili Levent Uslu, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi Metin Demir, Halk-Sen Başkanı Önder Kahveci ve TZOB Genel Sekreteri Hasan Hüseyin Coşkun da hazır bulunmuş oldu

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 921 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*