STAR TURİZM PETROLCÜLÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilanı

STAR TURİZM PETROLCÜLÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: STAR TURİZM PETROLCÜLÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 1321 / FETHİYE / MUĞLA

DOSYA Esas NO: 2020/414

Duyuru METNİ

T.C. FETHİYE 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)

Esas NO : 2020/414
7101 sayılı yasanın 15. Maddesi ile değişik 2004 sayılı Kanun’ nın 287/1. maddesi gereğince İİK’ nin 286. Maddesinde belirtilen belgelerin eksiksiz olarak Var olduğu tespit edildiğinden Fethiye Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 1321 Sicil numarasında kayıtlı STAR TURİZM PETROLCÜLÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ hakkında 23/11/2020 tarihinden itibaren başlamak üzere 3 AY SÜRE İLE GEÇİCİ MÜHLET KARARI verilerek, davacı şirkete Hukukçu Berkan Handemir TC No: (54898135856), Bağımsız Denetçi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ali Dural TC No:(50878538150) Bankacı Caner Yıldırım TC No:(18631033960)’ın geçici konkordato komiseri olarak görevlendirilmişlerdir.
Geçici konkordato komiserleri borçluların faaliyetlerine nezaret edecektir. Ayrıca davacı şirket yönetim organının Bütün Eylem ve incelemelerinin geçerliliği geçici konkordato komiserleri onayına tutulmuştur.
Alacaklılarca, ilandan itibaren 7 günlük garanti süre içinde dilekçe ile itiraz edilerek, konkondato mühleti verilmesini gerektiren bir Durum bulunmadığı hususunu delilleri ile birlikte ileri sürülebilecekleri gibi mahkememizden de konkordato talebinin reddini talep edebilecekleri hususu İİK’nın 288. maddesi gereğince İLANEN TEBLİĞ OLUNUR.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/715056/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-gecici-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi


STAR TURİZM PETROLCÜLÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1691 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*