SÖZÜTEK GIDA KONFEKSİYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

SÖZÜTEK GIDA KONFEKSİYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SÖZÜTEK GIDA KONFEKSİYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 7810487981 / YÜREĞİR VERGİ DAİRESİ / ADANA

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 65128

DOSYA Esas NO: 2018/1026

Duyuru METNİ

T.C.
ADANA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Sayı : 2018/1026 Esas

İ L A N

Davacı SÖZÜTEK GIDA KONFEKSİYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ vekili tarafından hasımsız olarak açılan konkordato davasının yapılan açık yargılaması sonucunda;
Mahkememizce 14/07/2020 tarihi itibariyle; Adana Ticaret Sicil Müdürlüğünün 65128 sicil numarasında kayıtlı davacı SÖZÜTEK GIDA KONFEKSİYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Yüreğir V.D.-7810487981) hakkında mahkememizin 20/03/2019 tarihli oturumun 1 nolu Ara kararı uyarınca verilen KESİN MÜHLETİN KALDIRILMASINA VE DAVACININ KONKORDATO TALEBİNİN İİK’NUN 308. MADDESİ UYARINCA REDDİNE karar verilmiş olup, İİK’nun 288. maddesi gereğince ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-talebinin-reddi-ve-garanti-muhletin-kaldirilmasi-karar-tebligi-821010.html


SÖZÜTEK GIDA KONFEKSİYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*