söz konusu gün rekor kıran 8 altcoinBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda söz konusu gün rekor kıran 8 altcoin başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Önde gelen altcoin‘lerin yeni fiyat rekorlarına imza attığı bir gün daha geride kaldı. Bitcoin’in yatay seyrinde Ethereum başta olmak üzere, ilk 100 içinde birçok kripto para önceki zirvelerini geride bıraktı.

Ethereum (ETH) söz konusu gün 3 bin dolara iyice yaklaştı. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para, gün içinde 2 bin 945 doları gördü. Fiyat anlamında son üç ayda yüzde 110 büyüyen ETH’nin altı aylık performansı ise yüzde 650 oldu.

Ethereum’un ardından gelen Binance Coin (BNB), söz konusu gün 645 dolar ile yeni bir rekora imza attı. BNB, son üç ayda yüzde bin 285 ve son altı ayda ise yüzde 2 bin yükseldi.

Solana (SOL), rekor kıran bir başka kripto paraydı. SOL, söz konusu gün 49.5 dolar ile önceki zirvesini geride bıraktı. SOL, üç ayda yüzde bin ve altı aylık dönemde ise yüzde 3 bin arttı.

BNB’nin yanı sıra söz konusu gün Başka borsalara ait kripto paralar da rekor kırdı. OKB (OKB), gün içinde 37 dolara ulaşarak zirve yaptı. OKB’nin üç aylık getirisi yüzde 500 ve altı aylık getirisi ise yüzde 650 olarak kaydedildi.

Huobi Token (HT), 29 dolara kadar çıktı ve bu yeni bir zirveydi. HT, geride kalan üç ayda yüzde 350, altı ayda ise yüzde 575 artış gösterdi.

söz konusu gün aynı zamanda DeFi projelerinin günüydü. Maker (MKR), 5 dolar ile rekora imza attı. MKR’nin üç aylık fiyat hareketi yüzde 200, altı aylık fiyat hareketi ise yüzde 830 oldu.

Compound (COMP), 830 dolara çıktı ve 1000 dolara bir adım daha yaklaştı. COMP, son üç ayda yüzde 140 ve son altı ayda yüzde 800 yükseldi.

DigiByte (DGB), bir dönemin efsaneleşmiş kripto para birimi, söz konusu gün 0.19 dolara çıkarak eski rekorunu kırdı. DGB, üç ayda yüzde 400, altı ayda da yüzde 670 büyüdü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*