Şok Bitcoin senaryosu: Altı haneli rakamlar mümkün

Kripto pazarındaki dalgalanmalara ve Bütün kilitlenme beklentilerine Karşın, Bitcoin (BTC) söz konusu gün 10.000 $ 'dan Çok fiyatı ile gündemde. Uzmanlar, uzun vadede kripto para biriminin doların tahtı sallayabileceğini not ediyorlar

. Bu yeni senaryoya göre, dijital paranın değeri beş yıldan daha az bir sürede altı basamaklı rakamlar görebilir.

Serkan Eser'in kriptokoin sitesindeki makalesine göre, BTC, Bitcoin değerleme modellerinde önde gelen bir istatistikçi tarafından revize edilen bir modele göre yedi yıldan daha eski. Bitcoin analisti PlanB, dünyadaki kripto para yatırımcılarını şok edebilecek bir modele sahiptir.

PlanB analizine göre, altın ve gümüş gibi emtiaların değeri, stok-akış değerleme modeli kullanılarak çizilebilir ve eğilimler tahmin edilebilir.

Nihayet zamanlarda yapılan bir tweette, analist BTC'nin fiyatı Bütün tarihsel Octobers'a dayanıyor. ve bunu stok akış modeline karşı çizerseniz, Bitcoin'in% 99,5 R2'ye uyduğunu görebilirsiniz. Model, Bitcoin’in modeli yüksek doğrulukla izlemeye devam etmesi gerektiğini öngörürken, BTC 2020 yarıya çıkma olayından sonra 100.000 dolar seviyesine ulaşabilir.

2020 ve sonrası Çok Irak görünse de, analistler Bitcoin 2019 un 2019’unu çarpıcı biçimde daha yüksek seviyelere çıkarabileceklerini söylüyorlar. Teksas merkezli bir kripto fon yöneticisi ve Bitcoin öncüsü olan Timothy Peterson, geçtiğimiz günlerde BTC'nin herhangi bir yılın ilk yarısındaki performansının ikinci yarı performansıyla ilgili olduğunu gösteren bir model paylaştı.

Peterson'a göre, Bitcoin bir önceki yıla göre% 180 (etkin) 2019'un ilk yarısı kazanma ve kalan% 250'nin Sene sonuna kadar koşması anlamına geliyor. Var seviyelerden% 250'lik bir kazanç Bitcoin'in yılı 40.000 $ olarak sonlandırdığı anlamına gelir. Bu, BTC'nin 2019'u Bütün zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 ABD Doları'nın iki Sert fiyatıyla tamamladığı anlamına geliyor. Bununla birlikte Peterson'a göre BTC için 50.000 dolar bile gerçekçi.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1686 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*