SOFİTEKS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilanı

SOFİTEKS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SOFİTEKS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 7720024761

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 35877

DOSYA Esas NO: 2020/233

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C. BURSA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN
Esas NO : 2020/233 Esas

Davacı SOFİTEKS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (Ticaret Sicil No:35877), (Vergi Kimlik No:7720024761)’nin mahkememizde görülmekte olan Konkordato davası nedeniyle; a) Bursa Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 35877 sicil numarasında kayıtlı davacı SOFİTEKS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ hakkında 03/11/2020 tarihinden başlamak üzere 1 Sene süre ile garanti mühlet verilmiştir.b) Davacı şirketin İİK’nın 297. maddesinin 2. fıkrasındaki haller de Dahil olmak üzere, malvarlıklarının muhafazası için Bütün tedbirlerin alınması uygun görülmüş, 20/05/2020 tarihli tensip Ara kararları ile verilen tedbirlerin garanti mühlet süresi içerisinde aynen devamına karar verilmiştir.
c) garanti mühlet içinde daha Evvel atanan Komiseri ŞEVKİ YETİKER’in komiserlik görevinin devamına karar verilmiştir.
d)-İİK’nın 304/1 nci maddesi uyarınca dosya komiseri tarafından rapor hazırlanarak mahkememize tevdi edildikten sonra yeni duruşma günü belirlenerek ayrıca ilan edilecektir.
İlanen duyurulur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/692825/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi


SOFİTEKS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*