Sınavlar kalktı, karne notu nasıl verilecek? haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Sınavlar kalktı, karne notu nasıl verilecek? haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Ulusal Eğitim Bakanlığı, Sima yüze sınavları ertelediklerini açıkladı. Karne notu için sınavlar sömestr tatili sonrasına bırakıldı.

Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri ve Sağlık Bakanlığı’nın değerlendirmeleri doğrultusunda Sima yüze İmtihan konusunu yeniden ele alındı. Karne notu için sınavlar sömestr tatili sonrasına bırakıldı.

DERS ETKİNLİKLERİNE KATILIM PUANI
Sima yüze sınavlar için Nihayet dakika kararı alan MEB, bu dönem için Sima yüze İmtihan olmayacağını duyurarak, karne notlarını ders etkinliklerine katılım puanı üzerinden belirleyeceklerini açıkladı.
Karne notları nasıl verilecek?

KARNE NOTLARI
İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin karne notlarını bu dönem ders etkinliklerine katılım puanı üzerinden alacak.

YÜZYÜZE SINAVLAR NE Vakit?
Lise öğrencilerinin birinci dönem notlarını, ikinci dönem yapılacak Sima yüze sınavlar belirleyecek.

MEB açıkladı: İlkokullarda İmtihan yok!

 

MEB: Anaokulları Sima yüze eğitime başlıyor

 

Selçuk: Yarın Mektep açılsın denirse, biz her şeye hazırız

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*