Shiba Inu (SHIB), Binance borsasında listeleniyorBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Shiba Inu (SHIB), Binance borsasında listeleniyor başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Kripto para borsası Binance, son günlerin Dogecoin’le beraber konuşulan kripto parası Shiba Inu’yu (SHIB) listeleme sonucu aldı.

Binance’ten meydana getirilen açıklamada, SHIB’in İnovasyon Alanı’nda yer alacağı ve SHIB/BUSD ve SHIB/USDT çiftleriyle işlem göreceği bildirildi. İşlemler, söz mevzusu gün TSİ 14.00’te başlatılacak. Kullanıcılar şimdiden SHIB yatırabilirler.

SHIB nedir?

SHIB, resmi web sitesinde “kendiliğinden oluşan merkezi olmayan bir topluluk oluşturma deneyi” olarak tanımlanıyor. SHIB, esasında Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ı. Shiba Inu (SHIB), ekosisteme ilişik merkezi olmayan borsa ShibaSwap’ta listeleniyor ve hem de Gate.io, Uniswap, Poloniex ve OKEx şeklinde borsalarda da yer ediniyor.

  • Kısaltması: SHIB
  • Blok zinciri: Ethereum
  • Token standardı: ERC-20
  • Toplam arz: 1 milyar
  • Dolaşımdaki arz: 395 milyon (8 Mayıs 2021 itibari ile)

İnternet sitesinde SHIB için şu şekilde deniyor:

“DOGECOIN KATİLİ lakaplı bu ERC-20 token, bir kuruşun altında kalabilir yada Dogecoin’i kısa sürede geride bırakabilir.”

En güncel gelişmelerden derhal haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en Fazlaca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*