SEZKİN ÖZTÜRK YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

SEZKİN ÖZTÜRK YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SEZKİN ÖZTÜRK YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 18805 /  TRABZON

DOSYA Esas NO: 2018/647

Duyuru METNİ

SEZKİN ÖZTÜRK YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM
NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’NİN
KONKORDATO KOMİSER HEYETİ TARAFINDAN
ALACAKLILAR TOPLANTISINA Çağrı

Trabzon Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2018 / 647 Esas sayılı dosyasında görülmekle olan Konkordato davasında, davacı şirkete, Trabzon Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından 25.04.2019 tarihinden başlamak üzere 1 Sene süre ile garanti mühlet kararı verilmiştir. Alacaklıların, alacaklarını bildirmelerine ilişkin ilan, Basın Duyuru Kurumunun resmi ilan portalı üzerinden 12.06.2019 tarihinde usulüne uygun olarak yapılmıştır. “Alacaklıların alacağı ihtiva eden belgeleri ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde alacaklarını bildirmeleri, alacaklarını bildirmeyen alacaklıların, borçlu şirket bilançosunda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri” ilanen tebliğ ve ihtar edilmiştir.Borçlu şirketten alacaklı olduğunu bildiren alacaklılar ile alacağını bildirmemekle birlikte, borçlu şirket bilançosunda kayıtlı alacaklıların da toplantıya iştirak edebilecekleri, konkordato projesi ile gündem maddelerini müzakere etmek ve oylamak üzere, İİK’nun 301. maddesi gereğince “Alacaklılar Toplantısı” yapılacaktır.
Alacaklılar Toplantısı Vakit/Saati: 08.02.2020 – Cumartesi Günü
Rehinli Alacaklılar: Saat 10:00 – 12:00 arası
Çekli-Senetli ve Cari Hesap : Saat 13:00 – 15:00 arası
Bazlı Alacaklılar
Alacaklılar Toplantısı Adresi : 1461 RESTORAN TİC.LTD.ŞTİ.
Bahçecik Mah. Refik Yürekli Cad. Zağnos Toki Konutları :30/31 Ortahisar/TRABZON
Alacaklılar veya vekilleri toplantı öncesindeki 7 (yedi) içerisinde (01.02.2020-07.02.2020 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde) Borçlu Şirkete ait bilgi ve belgeleri tarafımızdan talep ederek inceleyebileceklerdir.
Alacaklılar toplantısının bitimini takip eden 7 (yedi) gün içinde gerçekleşen Müracaat ve talepler kabul edilecektir.
Konkordato Komiser Heyeti tarafından, adresi tarafımızca belli olan alacaklılara, ilanın birer örneği posta ile gönderilecektir.
Toplantıya katılacak gerçek veya tüzel kişilerin, yetkili olduklarını gösteren; imza sirkülerini, yetki belgelerini veya vekaletnamelerini toplantı gününde komiser heyetine ibraz etmeleri gerekmektedir.
Hususları ilanen tebliğ olunur. 10.01.2020
KONKORDATO KOMİSER HEYETİ
His KELEŞ AYDIN Tamer PANK Yaşar AKTAŞ Avukat Mali Müşavir Mali Müşavir

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-alacaklilarina-alacaklarini-bildirmeye-Çağrı-752696.html


SEZKİN ÖZTÜRK YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 740 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*