SEZİN TENNİOĞLU | Konkordato Takip Konkordato ilanı

SEZİN TENNİOĞLU | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SEZİN TENNİOĞLU

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2020/94

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C. HATAY 6. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NDEN
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Esas NO : 2020/94

Büyükdalyan Mah. Antakya/Hatay adresinde Etkinlik gösteren Antakya Ticaret Sicilince 156991-5 numarasıyla kayıtlı ve 23 Temmuz Vergi Dairesi’sinin 6100332254 vergi kimlik numaralı vergi mükellefi MAHMUT YARIM GIDA Dışalım Dışsatım SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ve davacılar İHSAN YARIM, MEHMET ALİ YARIM, MERAL YARIM, SEZİN TENNİOĞLU tarafından talep edilen konkordato davasında mahkememizce 19/06/2020 tarihinde 3 aylık geçici mühlet verilmiş olup, konkordato komiseri olarak Mali Müşavir CENGİZ YILDIZ ve Av. Uzman ÖZTÜRK atanmıştır. Duruşmanın 18/09/2020 günü saat 10:00’da yapılacağı; alacaklıların mehil talebine iş bu ilanın gazetede ilan tarihinden itibaren 7 günlük garanti süre içerisinde itiraz edebilecekleri, konkordato mühleti verilmesini gerektirecek bir Durum bulunmadığını delilleri ile birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede Mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288. Maddesi hükmünce ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-gecici-muhlet-karari-ve-durusma-gununun-ilanen-tebligi-810759.html


SEZİN TENNİOĞLU | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*