Sessiz bir ortam başarının bir işaretidir

Dairelere bakarken pencerelerimizin dışındaki inanılmaz gürültülü yapıyı fark etmedim. Bu gözetimi, basketbol geçişlerinin sayıldığı videoda meydana gelen olaylara bağladım – eğer videoyu hiç bir şeyi durdurmadı ve izlemeye gittiğini görmediyseniz.

Sessiz = para

Vox ne kadar sessiz olduğuna dair bir video yaptı kalite işareti haline gelir. Ve insanlar sessiz satarlar. Bose bir gürültü azaltma şirketi haline geldi ve Miele de oldu. Ve CEO'lar, telefonlarının bağlantılarını keserek zamanlarını keserek kendilerini kaliteli liderler olarak kuruyorlar.

Zengin insanlar susturucuları geliştirici çalışmaları finanse ettiği için gürültünün olumsuz etkisi hakkında çok şey biliyoruz. Çevresel gürültü sadece işitme duyumuzu değil, uykumuzu, sosyal becerilerimizi ve kardiyovasküler sağlığımızı da etkiler.

Çok fazla gürültü yoksulluk belirtisidir. Böylece insanlar evlerini gürültü azaltıcı boyayla boyarlar ve şirketler en üst düzey çalışanlarını çekmenin bir yolu olarak gürültü ayak izlerini azaltmaya çalışıyorlar.

Kendimi sürekli geceleri buz fırtınası için ümit ediyordum, böylece inşaat gecikir ve ben sessizliğe uyanmak

Sessiz = odak

Bir yıl boyunca yazdıkları her şeyi düzenleyerek bir grup yazarla çalışıyorum. Bir psikolog olan Graham var ve bazen onun hikayelerini okumak gibi hissediyorum, sessiz olduğum zaman ve hala günlük meditasyon. Diğer günler hikayeleri sonsuz bir gürültü gibi akıyor. Bir gün, on yeniden yazmadan sonra, bu hikayenin başka bir versiyonunu okumak zorunda kalırsam kendimi öldüreceğimi söyledim

Ertesi gün, belki hayatımı kurtarmak için, ertelemenin nasıl bir faydası olamayacağına dair bir hikaye gönderdi. Kötü bir his. Ona bütün parçayı atmasını söyledim. “Bu çok geniş bir fikir,” dedim, silme butonunu ertelemeyi düşünmesi ihtimaline karşı.

Ama şimdi hikayesinin en iyi paragrafını çalacağım ve size içgüdümüzün korkunçluk gibi bir inşaatı geciktirmek olduğunu söyleyeceğim. – ama bu gecikme bize yardımcı olmuyor ve aklımızın arkasındaki duygusal gürültü haline geliyor. Burada Graham’ın eserine bir bağlantı eklerdim, ama elbette, çöpün içinde.

Sanırım sessiz kalmamıza yardım edebilecek insanları arıyoruz. Amelia benim yeni arkadaşım. (Bu bağlantı okumak için 1 dolar gerektirir. Ama onun gerçekten benim arkadaşım olduğunu biliyorsun çünkü senden okumak için tek suçladığım tek kişi Melissa.) Amelia, bana endişelendiğim şeyi söyleyerek hayatımda sessizlik yaratıyor. Endişelenmeyi bırakamam ama en azından öncelikli bir listeye sahip olabilirim. Benim için odak sessiz demek.

Sessiz = iyi ses

Specktral Quartet, 45 besteciyi zil sesleri için görevlendirdi. Zil seslerini telefonunuza yükleyebilir ve ardından can sıkıcı, tekrarlayan fabrika zil seslerini ilginç ve şaşırtıcı bir şeye dönüştürürsünüz.

John Cage, adı sessizle ilişkilendirilmiş bir bestecidir. 4’33 ” eseri piyano için bir solo, ancak piyanistin notaları yok. Bu yüzden seyirci sessizlik içinde oturur ve başka çaresi yoktur, ancak orada gerçekten sessizlik olduğunu fark etmeyin. Kompozisyon, etrafımızdaki tüm gürültüyü müzik olarak duymaya teşvik ediyor.

Sessizlik zihinseldir.

En iyi finansal tavsiye, finansal olarak güvende hissetmenin bir zihinsel durum olduğunu; kendini zengin düşünebilirsin. Gürültü deneyiminizi nasıl sessiz hissettireceğini nasıl değiştirebildiğinizi anlıyorum.

Sessizlik bazen daha önce olduğundan daha iyi. Ve tıpkı yeterince paraya sahip olduğumuzu hissetmediğimiz gibi, gerçekten de yeterince sessiz olduğumuzu hissetmedik. Bu yüzden ikisi de çok özel: daha fazlasını istiyorsun.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1661 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*