SERPİL YENER | Konkordato Takip Konkordato ilanı

SERPİL YENER | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SERPİL YENER

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/794

Duyuru METNİ

MAKSOBEN İNŞ. TAAH. TAŞ. TURZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
SERPİL YENER
Konkordato Komiserliği Heyetinden
(Antalya 2. Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2018/794 sayılı dosyası)
ALACAKLILAR TOPLANTISI ERTELEME İLANI

Antalya Ticaret Sicil Müdürlüğünün, 70157 numarasına kayıtlı, Maksoben İnş. Taah. Taş. Turz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. – Serpil Yener’e, (TC Kimlik No:48034228854) Antalya 2 Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/794 E. sayılı dosyasında, 24.04.2019 tarihinden başlamak üzere, 1(bir) Sene süre ile konkordato garanti mühlet kararı verilmesi üzerine 01.07.2019 tarihinde yapılan ilanla alacaklılar alacaklarını beyan için Çağrı edilmiş, alacaklarını bildirmeyenlerin bilançoya kayıtlı olmadıkça konkordato projesi müzakerelerine kabul edilmeyeceği ihtarı yapılmıştır.
Maksoben İnş. Taah. Taş. Turz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. – Serpil Yener den alacaklı olduklarını bildirenler ile İİK m.302 uyarınca bilançoda kayıtlı Adi ve imtiyazlı alacaklıların katılabilecekleri Alacaklılar Toplantısı, İİK m.301 uyarınca 27.05.2020 Çarşamba günü SAAT 14.00-16.00 de borçlu şirketin adresinde (SİTELER MAHALLESİ 1315 SK. AYTEN KARTAL Sit. A Apt. NO: 26 B KONYAALTI ANTALYA) yapılacağı ilan edilmişti.
Ancak; Yeni Korona (Covid-19) virüsün Cemiyet sağlığı açısından yarattığı tehlike ile Sağlık, Hak ve İçişleri Bakanlıklarının kararları gereği: Toplantı yukarıda belirtilen adreste 27.06.2020 Cumartesi gününe ertelenmiştir.
Mühlet kararından Evvel doğmuş alacakların alacaklıları ile yapılacak toplantı öncesi 19.06.2020-.26.06.2020 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde borçlu şirkete ait bilgiler, komiser heyetimizden (Metin Kasapoğlu Cad. Küçükkaya Sit. A Blok N:11 Yeşilbahçe Muratpaşa/ANTALYA) talep edilerek incelenebilecektir.
Konkordato müzakeresine katılacak alacaklıların veya kendilerini temsil edecek gerçek ve tüzel kişilerin imza sirküleri, yetki belgesi veya vekaletnamelerini (avukatlar bakımından HMK m. 74 uyarınca Hususi YETKİ içeren) yanlarında bulundurmaları gerektiği,
İİK m. 302/VII gereği, toplantıya katılamayacak olan alacaklıların, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak da oylarını kullanabileceklerdir. Bu durumda alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı yukarıda belirtilen belgelerle birlikte komiserliğimiz adresine teslim etmeleri gerektiği ilan ve ihtar olunur.

VakitToplantıSaat
27.06.2020, CumartesiAdi Alacaklılar Toplantısı14:00
İmtiyazlı Alacaklılar Toplantısı16:00

MAKSOBEN İNŞ. TAAH. TAŞ. TURZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
SERPİL YENER (TC: 48034228854)
KONKORDATO KOMİSERLERİ HEYETİ
Özge Kavuk Evliya Karakuş Atilla Arıcı

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-komiserliginden-alacaklilar-toplantisi-erteleme-ilani-798487.html


SERPİL YENER | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 869 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*