SERKAN TOĞAN | Konkordato Takip Konkordato ilanı

SERKAN TOĞAN | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SERKAN TOĞAN

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2019/118

Duyuru METNİ

İ L A N

T.C.DEMİRCİ ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
KONKORDATO KOMİSERİNDEN
Esas NO : 2019/118

Demirci Asliye Hukuk Mahkemesi’nin (Asliye Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 2019/118 Esas sayılı dosyası kapsamında konkordato talebinde bulunan Demirci Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 1989 Ticaret Sicil numarasında kayıtlı MTN Ahşap Dekorasyon ve Organizasyon Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi ve ortaklar Metin Kıran (TC:42469723366) ve Serkan Toğan’ın (TC:55315297850) sunduğu konkordato projesinin müzakeresi amacıyla Alacaklılar Toplantısı 04/12/2020 Cuma günü saat 14:00’de Demirci Ticaret ve Endüstri Odası Hacıhasan Mh. Hükümet Cd. No:52 Demirci/ MANİSA adresinde yapılacaktır. İİK madde 301 gereği alacaklıların, toplantı tarihinden önceki yedi (7) gün içinde borçlu şirketin adresinde (Dr. Mehmet Akarsu Mh. Kuvai Milliye Cd. No:16 Demirci/ MANİSA) mesai saatleri içerisinde belgeleri inceleme hakkı bulunmaktadır.Toplantıya katılacak gerçek Kişi alacaklıların kimliklerini (ve fotokopisini), tüzel kişilerin ise imza sirküleri (ve fotokopisini), temsilen Oy kullanma durumunda üçüncü kişiye “alacaklılar toplantısına katılma, Barış olma ve ibra etme” yetkisini de içeren noter huzurunda düzenlenmiş yetki belgesini veya vekaletnamelerinin onaylı suretini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Alacak bir kambiyo senedine (bono, poliçe ve çek) dayanıyor ise; senet hamilinin tespiti amacıyla, senedin aslı ile ön ve Art yüzünün fotokopisinin, senet resmi makamlarda ise bu durumu belgeleyen resmi evrakın toplantı sırasında alacaklıların yanında bulundurulması gerekmektedir.
İİK madde 302/VII gereği, toplantıya katılayacak alacaklılar, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak oylarını kullanabilecektir. Bu durumda, alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı yukarıda belirtilen belgelerle birlikte Demirci Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2019/118 Esas sayılı dosyasına UYAP üzerinden elektronik ortamda göndermeleri mümkündür.
İhtar ve ilan olunur. 10/11/2020
Konkordato Komiseri
Doç. Dr. Pınar Pehlivan

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/696276/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserliginden-alacaklilar-toplantisina-Çağrı


SERKAN TOĞAN | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1455 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*