SERİNLER TARIM PETROL İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ Konkordato ilanı

SERİNLER TARIM PETROL İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: SERİNLER TARIM PETROL İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: .

DOSYA Esas NO: 2019/418

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C. ERDEMLİ 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)’dan
Esas NO : 2019/418
KARAR NO : 2019/898

Davacılar Hamza SERİN, Hasan SERİN, Serinler Tarım Petrol İnş. Nak. Tic. ve San. Ltd. Şti. ile davalı HASIMSIZ arasında mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davasının yapılan açık yargılamasında verilen kararnedeniyle; Mahkememiz dosyası 25/12/2019 Vakit 2019/418 E. 2019/898 K. Sayılı kararı ile;“1-Davacılar hakkında verilen geçici mühlet kararının AYRI AYRI KALDIRILMASINA, davacıların konkordato garanti mühleti verilmesi talebinin AYRI AYRI REDDİNE, davacıların konkordato talebinin AYRI AYRI REDDİNE,
2-Geçici mühlet kararıyla verilen Bütün TEDBİRLERİN KALDIRILMASINA,”
karar verilmiş ve mahkememizin bu kararı 09/09/2020 tarihinde kesinleşmiştir.
İİK’nun 288. Maddesi uyarınca ilanen tebliğ olunur. 29/09/2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/681023/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-davasinin-reddine-iliskin-mahkeme-karari


SERİNLER TARIM PETROL İNŞ. NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 931 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*