ŞEFKAT METAL GERİ DÖNÜŞÜM İMAL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilanı

ŞEFKAT METAL GERİ DÖNÜŞÜM İMAL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: ŞEFKAT METAL GERİ DÖNÜŞÜM İMAL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 8011134276

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 230998 / ANKARA

DOSYA Esas NO: 2019/207

Duyuru METNİ

ANKARA BATI ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
2019/207 E. (KONKORDATO DOSYASI) ALACAKLILAR TOPLANTISINI ERTELEME İLANI

Konkordato talep eden Şefkat Metal Art Dönüşüm İmal Endüstri Ticaret A. Ş.’ye Ankara Batı Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/207 Esas sayılı dosyasında, 02.10.2019 tarihli karar ile garanti mühlet verilmiştir. COVİT-19 Pandemi süresinin garanti mühlet süresine eklenmesi ile konkordato garanti mühletinin 25.12.2020 tarihinde sonra ereceği tespit edilerek; konkordato mühleti içerisinde komiserler kurulunca Alacaklılar Toplantısı hazırlık işlemlerine başlandığını ve bu çerçevede yukarıda  anılan  borçlu  şirketin  konkordato  teklifini  müzakere  etmek üzere 04.12.2020 Tarihinde Saat 15:00 da “ASO Bulvarı No:2 Asora İş Merkezi D Blok K:3 Sincan ANKARA” adresinde bulunan “BOSS OTEL Konferans Salonunda” alacaklılar toplantısı gerçekleştirilmesine karar  verilmiş iken;

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 27.Kasım. 2020 tarihinde 81 İl Valiliğine gönderdiği Geniş Katılımlı Etkinliklerin Ertelenmesi konulu genelge ve mezkur genelgede belirtilen “koronavirüs salgınının Cemiyet sağlığı ve Halk düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını Denetim altında tutma amacı” gereği olarak ve ayrıca Nihayet haftalardaki koronavirüs pandemisindeki hızlı yayılma nedeniyle katılımcıların Sağlık riskine maruz kalabileceği ve 30.Kasım.  2020’de Sayın Cumhurbaşkanı tarafından bazı yasakların geleceği açıklaması ve devamında T.C. İçişleri Bakanlığı genelgesi ile getirilen pandemi yasakları nedeniyle toplantıya katılımın zorluğu da dikkate alınarak; 04.12.2020 Tarihinde Saat 15:00 da “ASO Bulvarı  No:2 Asora İş Merkezi D Blok K:3 Sincan ANKARA” adresinde bulunan “BOSS OTEL Konferans Salonunda” gerçekleştirileceği ilan edilen Alacaklılar Toplantısının ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmesine karar verildiği ilan olunur.

Şefkat Metal Art Dönüşüm İmal Endüstri Ticaret Anonim Şirketi
Konkordato Komiserleri Kurulu

Prof. Dr. Nevzat AYPEK   Prof. Dr. Turan EROL  Av. Burhanettin AKSOY

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/708599/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-alacaklilar-toplantisini-erteleme-ilani


ŞEFKAT METAL GERİ DÖNÜŞÜM İMAL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*