Seferihisar’da sular Evvel çekildi, sonra kabararak Art döndü: Balıklar karada çırpınıyordu

Seferihisar'da sular önce çekildi, sonra kabararak geri döndü: Balıklar karada çırpınıyordu

Ekonomi bölümünde Seferihisar’da sular Evvel çekildi, sonra kabararak Art döndü: Balıklar karada çırpınıyordubaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir’de meydana gelen depremin ardından Seferihisar’da deniz çekildi. Denizin çekildiği Kıyı kıyısında, balıkların karada can çekiştiği görüldü.

İzmir’de meydana gelen Zerzele nedeniyle 12 vatandaşımız hayatını kaybederken, 607 vatandaşımız da çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kenti, depremin yaralarını sarmaya başlarken, İzmir’den depreme ilişkin üzen görüntüler de gelmeye devam ediyor. Nihayet olarak İzmir’in Seferihisar ilçesinde kaydedildiği aktarılan görüntülerde, denizin çekilmesi sonucu balıkların karada can çekiştiği görüldü.  

O anları cep telefonları ile kaydeden vatandaşların telaşlı halleri, konuşmalarına da yansıdı.

 

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda Seferihisar’da sular Evvel çekildi, sonra kabararak Art döndü: Balıklar karada çırpınıyordu başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*