SEC Komiseri’nden “Sevindiren” Ripple Açıklaması Geldi!Bugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda SEC Komiseri’nden “Sevindiren” Ripple Açıklaması Geldi! başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Kripto dostu yaklaşımları sebebiyle kendisine “Kripto Anne” denilen ve ABD Göç eder Kıymetler ve Borsa Komisyonu üyesi olan Hester Peirce, Ripple yatırımcılarını sevindiren bir açıklamada bulunmuş oldu. Hester Peirce’e gore, XRP bir Göç eder kıymet olarak kabul edilmeyebilir.

SEC Komiseri Hester Peirce: Ripple bir Göç eder kıymet olamayabilir!

SEC Komiseri Hester Peirce, bilhassa Ripple başta olmak suretiyle kripto paralar mevzusunda daha Oldukça düzenleyici netlik çağrısında bulunuyor. Bloomberg ile yapmış olduğu röportajda Hester Peirce, SEC’in kripto para birimini iyi mi düzenleyebileceğini tartışıyor. Ek olarak Hester Peirce, Elon Musk’un kripto paralar üstündeki etkisinden ve bir merkez bankası dijital para birimini görüp göremeyeceğimizden bahsediyor.

Bir kripto parayı bir Göç eder kıymet olarak düşündüğümüzde, ne yapıyoruz, bir yatırım sözleşmesinin parçası olarak satıldığını söylüyoruz. Bu da bu varlığın satışıyla ilgili sözler verildiği anlamına geliyor. Bu, varlığın kendisinin kesinlikle bir Göç eder kıymet olması gerektiği anlamına gelmez. Bu, Göç eder kıymet olarak satılmış olduğu anlamına geliyor.

Kripto Anne, SEC’in daha Oldukça düzenleyici netlik sağlaması gerektiğine inanıyor

Açıklamada XRP’den direk bahsedilmese de Hester Peirce’in kripto para mevzusundaki tavrı net görünüyor. Son zamanlarda, SEC davasına yalnızca Ripple ve XRP Dahil edildi. Bundan dolayı uzmanlara gore, SEC Komiseri’nin ifadeleri açıkça XRP‘ye atıfta bulunuyor. Hester Peirce, ajans dolandırıcılık dışı davalara Oldukça Oldukça Zaman harcamadan Evvel SEC’in daha Oldukça düzenleyici netlik sağlaması gerektiğine inanıyor. 

Twitter’da, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Zenpara Kripto.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi durumunda değildir. Zenpara Kripto.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez yada Zenpara Kripto.com bir yatırım danışmanı değildir. Bundan dolayı Zenpara Kripto.com ve sitede yer edinen yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan görevli tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yada hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan Evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

İkaz: Zenpara Kripto.com’a ilişik haber içeriklerinden kaynak gösterilip, bağlantı verilerek alıntı yapılması Zenpara Kripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Zenpara Kripto.com’a ilişik kod, tasarım, Ova, grafik ve Başka Tüm içerikleri fikri iyelik hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı halde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Dünyanın en Oldukça işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*