Salda Gölü Millet Bahçesi ihalesi için 7 Tavsiye

Salda Gölü Millet Bahçesi ihalesi için 7 teklif

Salda Gölü’nü daha kullanışlı hale getirmek, yoğun ziyaretçi baskısının yol açmış olduğu hasarı azaltmak ve ziyarete gelen vatandaşların gereksinimlerine Yanıt vermek amacıyla yapılacak ülkenin bahçesinin ihalesi 31 Temmuz’da yapılmış oldu.

Millet bahçesindeki tesisler Salda Gölü plajına ortalama 300 metre uzaklıktadır ve günlük ziyaretçilerin gereksinimlerini karşılayacak toplumsal tesisler içerecektir. Böylece günlük kullanımın Organik dokusunun korunması ve Türkiye Maldivler Tuz Gölü denilen kirliliğin önlenmesi İstikbal nesiller için Tüm güzelliği ile aktarılacaktır.

Burdur İli, Yeşildağ İlçesi, Salda Gölü Ulusal Bahçesinin ve Yeşilova İlçesi’nin Ulusal Bahçesinin altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ihalesi, 31.07.2019 tarihinde “Madde 19’da belirtilen Açık İhale Prosedürü” ile yapılmıştır. 4734 sayılı Halk İhale Kanunu. Değerlendirme sürecinin peşinden 7 Tavsiye sahibi ihale sunmuş, kazanan şirket ile sözleşme imzalanmış ve Millet bahçesinin inşaatı başlayacaktır.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 916 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*