ŞAFAKLAR ZÜCCACİYE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

ŞAFAKLAR ZÜCCACİYE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: ŞAFAKLAR ZÜCCACİYE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 27399 / KONYA

DOSYA Esas NO: 2018/ 963

Duyuru METNİ

T.C.
KONYA 1. İCRA DAİRESİ
2019/5 İFLAS

KONYA 1. İCRA – İFLAS MÜDÜRLÜĞÜNDEN

İFLAS ALACAKLILARI SIRA CETVELİNİN VE İKİNCİ ALACAKLILAR TOPLANTISININ İLANI
Konya 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 08.03.2019 Vakit ve 2018/963 Esas sayılı arar karar ilamı ile Konya Ticaret Sicili Memurluğunun 27399 sicil numarasında kayıtlı Müflis ŞAFAKLAR ZÜCCACİYE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 7890060628 Vergi ve Mersis no:0789006062800017 hakkındaki iflas kararı 08.03.2019 Vakit ve saat:15:32’de iflasına karar verilmiş ve iflas tasfiye işleminde;
Alacak ve istihkak iddialarının tahkik ve tetkik işlemi bitmiş, olup İcra ve İflâs Kanununun 206 ve 207 nci maddeleri gereğince düzenlenen alacaklılar sıra cetveli incelemeye hazırdır.
Alacağın esasına ve miktarına ilişkin itirazların (15) gün içinde iflâsa karar verilen yerdeki ticaret mahkemesinde dava yoluyla ileri sürülebileceği; yalnız sıraya ilişkin itirazların ise ( 7 ) gün içinde şikâyet yoluyla icra mahkemesinde ileri sürülebileceği; gereken kanuni işlemin ifası (müflis alacaklılarına konkordato Öneri ettiğinden bu konunun müzakeresi) için ikinci alacaklılar toplantısı günü olarak tayin edilen 09.12.2020 günü saat 14’de Konya Adliyesi, C Blok, 1. Kat. Konferans salonunda hazır bulunmaları veya yetkili bir vekil göndermeleri lüzumu İcra ve İflâs Kanununun 232, 234, 235, 309/d maddeleri gereğince ilân ve tebliğ olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/682680/iflas-hukuku-davalari/iflas-ve-tasfiye-ilanlari/iflas-alacaklilari-sira-cetveli-ve-ikinci-alacaklilar-toplantisinin-ilanen-tebligi


ŞAFAKLAR ZÜCCACİYE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1454 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*