Sabancı Tüm ortaklık için yeni CEO (Harp Alper kimdir?)

Sabancı Tüm ortaklık Genel Müdürü Mehmet Göçmen, 31 Temmuz itibariyle istifasını deklare etti. Industry Group, CEO olarak Vazife hayata geçirmeye devam edecek.

  Sabancı Holding'in yeni CEO'su Harp Alper
Sabancı Tüm ortaklık'in yeni CEO'su Harp Alper

Harp ALPER KİMDİR

Harp Alper lisans derecesini aldı. 1991’de Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Makine Mühendisliği ve 1994’te yüksek lisans derecesi ile 2002’de Sabancı Üniversitesi’nden MBA’te yüksek lisans yapmış oldu. Kariyerine 1996 senesinde Beksa'da proses mühendisi olarak süregelen Alper, 2002-2007 yılları aralığında Bekaert'in yurtdışı organizasyonlarında çeşitli yönetici pozisyonlarında bulunmuş oldu. 17 Haziran 2013 tarihinde Kordsa'nın CEO'su olarak atandı.

Alper, 1 Nisan 2017'den bu yana Sanayi Grubu Başkanı olarak Vazife yapıyor.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 888 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*