ŞABAN ŞAHBAZ | Konkordato Takip Konkordato ilanı

25 Ekim 2019
Bireysel, Eskişehir, Geçici Mühlet Uzatma Sonucu

Adi / SOYADI / UNVANI: ŞABAN ŞAHBAZ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2019/572

Duyuru METNİ

T.C. ESKİŞEHİR ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Esas NO : 2019/572

Duyuru

3**********56 T.C.kimlik nolu MULLA ŞAHBAZ ile 38***********76 T.C. Kimlik nolu ŞABAN ŞAHBAZ tarafınca talep edilen konkordatonun tasdiki davasında mahkememizce 11.10.2019 günü saat 16:00’dan adım atmak suretiyle 3 aylık geçici mühlet sonucu verilmiş olup,konkordato komiseri olarak Mali Müşavir MUSTAFA UÇKAÇ atanmıştır. Duruşmanın 08.01.2020 günü saat 09:40’da yapılacağı, alacaklıların mehil talebine iş bu ilanın gazetede duyuru tarihinden itibaren 7 gün içinde itiraz edebilecekleri, konkordato mühleti verilmesini gerektirecek bir Durum bulunmadığını delilleriyle beraber ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri İİK’nun 288. Maddesi hükmünce duyuru olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.duyuru.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-gecici-muhlet-karari-ve-durusma-gununun-tebligi-704843.html

ŞABAN ŞAHBAZ | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1673 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*